Matura dwujęzyczna czesc ustna

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś posiada analize i interpretacje wszystkich tekstów wymaganych na tegoroczna mature? francophonie, apologue i stupeur et tremblement? Byłabym wdzięczna. moj mail: [email]
A nie uważasz, że to troszeczkę bezczelne? Ja np. mam przeanalizowaną całą frankofonię i cztery na pięć tekstów z apologue. Ale, żeby to mieć nie opuściłam ani jednej lekcji francuskiego w tym roku, a Ty? Prosisz ot tak sobie, żeby ktoś wykonał za Ciebie całą robotę... Wstydź się.
Nie zależy mi na robionych przez Ciebie notatkach na lekcji, takie również posiadam. Wyobraź sobie, ze istnieje płyta ze wszystkimi interpretacjami tych tekstow. Zalezy mi na tym, zeby porównać moje analizy z tymi z płyty, gdyż wydaje mi sie, ze moje sa niekompletne. W tamtym roku niektorzy mieli dostep do tej plyty. Prosze wiec jeszcze raz jezeli ktos ją posiada prosze o kontakt.
Wstydź się tak bezczelnie oceniać ludzi:)
Ok, ok, skoro tak mówisz to nie będę Cię oceniać pochopnie, ale przyznaj, że wyszło Ci nieładnie...

Teraz co do płyty: to, że ktos miał dostep do niej w zeszłym roku po pierwsze nie znaczy, że ktoś też ma w tym, po drugie to bardzo źle, że tak było:
http://fr.groups.yahoo.com/group/bilinguepl/message/366
Po prawdzie jestem uczennicą i być może w imię tak zwanej solidarności uczniowskiej powinnam Ci jakoś pomóc to dostać (chociaż szczerze mówiąc nie wiem jak... chyba, że zwróciłabyś się do kogoś, kto to otrzymał w tej wiadomości:
http://fr.groups.yahoo.com/group/bilinguepl/message/356
), ale zgadzam się z tym, co nauczyciele pisali w tych mailach (swoją drogą to chyba dość nierozsądne ze strony nauczycieli, że byle uczeń może sobie ściągnąć całe analizy i interpretacje tekstów jeśli tylko będzie często sprawdzał odpowiednią stronę, nie?).
hej:)
mam ogromna prosbe:) bardzo potrzebuje analize "Speak White" M. Lalonde:)
w zamian oferuje analize jakiegokolwiek innego tekstu, po prostu za nic nie moge tego jednego zrobic, nie wychodzi mi, no przyznaje sie bez bicia-nie umiem zanalizowac tego Speak White...
[email]
dzieki z gory:)
Czesc, matura juz za kilka dni wiec mam propozycje, czy moglby sie ktos wymienic ze mna mailowo notatkami? mam dosyc obszerne z apologue i amelie nothomb, a bardzo potrzebuje francophonie, która z braku czasu zrobilismy bardzo pobieznie, a samej ciezko idzie ta analiza:) moj mail [email]
hej!
Ja tez chcialam skorzystac ale nie wiem jak sciagnac te pliki. Mozecie mi pomoc? Moje opracowania sa takie średnie więc nie wiem czy komuś się przydadzą.
Temat przeniesiony do archwium.