Romanistyka - Uniwersytet wrocławski

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
mam pytanie do tych, ktrzy się na tym znają. Czy mam szanse dostać sie na Uniwerytet wrocławki na romanistyke zdjają podstawową mature z polskiego? Swoj wynik przewiduje na jakies 80%. Francuski bede pisac rozszerzony.
hejka =)
jejku nie masz sie czym stresowac, ja zdalam polski podstawowy na 73 % i sie dostalam bez problemu=)
powodzenia
a czy mozna dostac sie na romanistyke z podsawowym francuskim?
tez mozna, sa osoby z podstawowym francuskim na roku
a nawet jest grupa dla osob ktore wogole sie nie uczyly francuskiego(pisze tak na wszelki wypadek^^)
hej, z tego co wiem, to od tego roku przyjmuje sie na romanistyke osoby bez znajomosci francuskiego wiec powodzenia.
Ale zastanow sie czy warto, skonczylam romanistyke i poki co, po dwoch latach, wiem, ze ciezko znalezc prace we Wroclawiu. Poza tym nie do konca mozna sie dobrze nauczyc jezyka na tej filologii, polecam NKJO
bo filologia to nie jest nauka jezyka tak naprawde
i rzeczywiscie od tego roku utworzona jest grupa dla poczatkujacych i oni to juz musza sie najpierw troche nauczyc tego francuskiego^^ nie wiem jak im to pojdzie...
jak chcesz tak zdawaj .chociaż radziłabym podejsc do rozszerzonego by sie po prostu sprawdzic. pamietaj na studiach bedzie analiza tekstu literackiego!
Temat przeniesiony do archwium.