LES ANIMAUX

Temat przeniesiony do archwium.
Witam Wszystkich Bardzo Gorąco! Mam do napisania prace na temat : Les animaux.Tu es pour au contre la multiplication du nombre des animaux sauvages en ville.( czy jestem za czy przeciw zwiekszonej liczbie dzikich zwierząt w miastach!? ) Moze ktos pisal prace na podobny temat ? Jesli tak to bardzo ale to bardzo prosze o pomoc!!! Z gory dziekuje! Ps. sama probowalam cos " wyplodzic" ale nie czuje tego tematu dlatego naprawde dziekuje jesli ktos bylby w stanie mi pomoc! :)
Salut!!
Mialam podobny temat na zaliczeniu drugiego egzaminu z jezyka francuskiego - A2. Szczerze sie przyznam, ze nie mialam zbyt wielu argumentow. Nie wiem jaki jest Twoj tok myslenia, ale polecam wziecie kartki i wypisanienajwazniejszych argumentow. Jesli jeszcze wtedy nie bedziesz w stanie napisac pracy, to zglos sie wraz z tymi argumentami, a postaram Ci sie cos sklecic. A bientot
Dzieki ze w ogole zainteresowalas sie moja prosba :) sprobuje cos napisac po polsku.. a pomoglabys mi to potem przetlumaczyc na francuski ? :) :) :) pozdrawiam ....

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa