jaka szkola do nauki francuskiego?

Temat przeniesiony do archwium.
czesc wam. chcialabym sie zapisac na jezyk francuski i nie wiem jaka szkole wybrac. Chodziloby mi o kurs intensywny tzn taki ktory opieralby sie na poznaniu wszystkich czasow strony bienrnej i mowy zaleznej zalozmy w rok.
Pozniej chcialabym zabrac sie za nauke na wlansa rekw ale potrzebuje dobrego startu. Z doswidczenia wiem ze kiedy tak zaczelam nauke byla 100% lepsza niz ciagle chodzenie na zajecia. Porsze o pomoc nie wiem myslalam o szkolach jezykowych jak profi lungua albo inne gdyz studiuje w poznaniu
JA nie polecam LEVELA.. mają jak dla mnie dziwne podejście do ucznia... dostosowuja się do poziomu najlepszych i nijak nie pomagają tym słabszym w podciągnięciu.
ja nie polecam PROFILINGUA bo miałam na korepetycjach dziewczynę, która straznie narzekała na tą szkołę, musisz sprawdzić jakis ranking, podobno EMPIK ma niezłe kursy, ale polecam korepetycje, wychodzi nie drogo i zawsze to praca indywidualna
ale jak znalezc kogos kto jest nativem?/ to nie takie porste a poza tym od razu z nativem nie jest to dobre rozwiazanie!!! nikt jeszcze nie ma jakis pomyslow??
ucz sie sama, ja zaczalem kompletnie sam a dzis jestem juz na 100 %pewien ze chce isc na romansityke. szkdoa kasy na korki,za ta kase kupisz ksiazki i bedzie tak samo.c'est mon avis
Alors! Chodzę do "Empiku" i je suis trés contante!! Najlepsza szkoła językowa w Polsce, bez wątpienia:) Zajęcia z native, dużo sluchania, śpiewania piosenek, raz w miesiącu oglądanie filmu, kompetentni lektorzy, super atmosfera. Naprawdę polecam! Bisous
....a do empiku w jakim mieście chodzisz? Ja się zapisałam w Warszawie i mam nadzieję że będzie ok. od srony organizacyjnej wydaje się być merveille...
Ja polecam Alliance Francaise jesli chodzi o Gdansk :) Rewelacyjna i wg mnie najlepsza szkola, wysoki poziom nauczania.
Temat przeniesiony do archwium.