podrecznik do gramatyki

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

Wlasnie podjelam mocne postanowienie odkurzenia mojego francuskiego, ktory z przykroscia musze stwierdzic kiedys byl jezykiem ktorym poslugiwalam sie kazdego dnia :( podrukowalam sobie materialy dot. gramatyki, ale chcialabym to utrwalac poprzez cwiczenia. I tu moja prosba, czy ktos moglby mi polecic naprawde dobra ksiazke do gramatyki? zeby okreslic poziom, to moze wspomne, ze zdawalam mature pisemna z francuskiego, mieszkalam we francji kilka miesiecy, na studiach mialam francuski biznesowy, wiec sporo pamietam mimo wszystko.

dzieki z gory
witam,
poczytaj sobie coś na pewno tu znajdziesz
http://www.francuski.ang.pl/Podrecznik_do_grmatyki_5780.html

pozdrawiam
Ola
dzieki za odpowiedz, niestety tam nie znalazlam tego co mnie interesuje. pamietam, ze jak maglowalam gramatyke do matury i na egzaminy na studia, to korzystalam z czegos co sie nazywalo repetytorium. to bylo lekkie powtorzenie gramatyki, a potem mnostwo mnostwo cwiczen, naprawde magiel. chodzi mi wlasnie o taka ksiazke zeby do znudzenia mozna bylo cwiczyc.

dzieki
To moze GRAMMAIRE PROGRESSIVE DU FRANCAIS... ma podajrze kilka stopni zaawansowania... cena jest dośc wysoka ale przed kazdym zagadnieniem jest mini wytlumaczenie, do niej sprzedawany jest tez klucz:) szczrze polecam:) a moze chcesz cos wiecej lub moze masz jakies ksiazki za ksera ktorych mozemy sie powymieniac?? jakby cos to moj nr [gg] POZDRAWIAM
Podobno swietna jest . Do tego osobno mozna dokupic cwiczenia.
Ja, jak zwykle zresztą, będę zdecydowanie polecać tę właśnie "Grammaire expliquee du francais", świetna rzecz, co prawda kosztuje ok. 60 zł, ale na prawdę warto. I mozna dokupić ćwiczenia. Zerknij sobie na cały wątek, w którym omawialiśmy właśnie "Grammaire'a":

http://www.francuski.ang.pl/grammaire_expliquee_do_cancre_petit_ange_i_innych_4684.html
super, dziekuje bardzo za pomoc. mieszkam od kilku lat juz w UK, wiec nie wiem, czym tutejsze ksiegarnie dysponuja, ale dzisiaj wskocze do jednej z wiekszych i daj Boze znajde co polecacie.
dzieki wielkie :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka