materiały do ściągnięcia

Temat przeniesiony do archwium.
Proponuję uporządkowanie materiałów do francuskiego i wrzucenie ich w jedno miejsce, na stronę http://Chomikuj.pl/materialy_francais

Znajduje się tam założony przeze mnie chomik, na który można wrzucać materiały -możliwość zakładania folderów i ładowania plików została odblokowana.

Ja mam hasło które pozwala na zarządzanie folderami, kasowanie, przenoszenie plików.

Apeluję o zachowanie porządku - czyli jak chcesz wrzucić jakieś mp3 albo pdfy załóż osobny folder krótko infofmujący co tam się będzie znajdować.

Liczę na szybki rozwój i na wiele materiałów do wspólnego użytku.

PS. Pomysł zapożyczony od "michal985"
Genialny pomysł.
Właśnie wrzuciłam kilka fajnych książek :) m.in. Mikołajka w oryginale.
pozdro
Super! Tak trzymać :) Pozdrawiam
chętnie się przyłączę...tylko muszę znaleźć na dysku ewentualne materiały :)
Swietny pomysl. Jezeli duzo ludzi sie do tego przylaczy i kazdy wrzuci cos od siebie, to moze sie zrobic naprawde swietna strona z materialami :)

Ja juz sie dorzucilem i nadal bede dorzucac :)

Goraco polecam :)
Formidable :D
A ja tylko tak przypominam o tej swietnej stronce ;)

Moze ktos jeszcze sie dorzuci dzieki temu? ;)
jakiś zastój panuje... Wrzucajcie materiały, bo Chomik zdechnie!
Chciałam cosik dodać, ale Twój chomik nie działa ;-((((

Pozdrawiam
Ola
wlasnie tez tam dzis chcialam zagladnac i mi tez nie dzialo....moze robia jakas modernizacje ...zobaczymy jutro
Pozdrowienia dla Oleszki:)
dzisiaj pojawilo sie haslo:(...... czy bedzie jeszcze mozliwosc kozystania z tej stronki bez hasla? :)
oj, od dawna tu nie zaglądałam i nie widziałam Waszych wpisów. Faktycznie kiedyś były problemy z Chomikiem, na szczęście przejściowe i wszystko już działa jak trzeba:)

Zapraszam do ściągania a jeszcze bardziej do uploadowania materiałów! :)

Pozdrawiam,
JP
Chomik się rozrasta !
Korzystajcie śmiało, jest muza i materiały do nauki i wiele innych ciekawostek ;-)))
A jak macie to dorzucajcie, co by nie był głodny ;-))

Pozdrawiam
Ola
co się stało z tym chomikiem?? Mi nie diała...!!:(
Właściciel/ka zlikwidował/a, nie mam pojęcia dlaczego. Szkoda, bo było tam sporo fajnych materiałów.
Ale może ktoś kiedyś założy nowego, tylko trzeba będzie zbierać wszystko od początku...
też zauważyłam likwidację tamtego chomika. skoro nikt się nie chce za to zabrać, to proszę bardzo

http://chomikuj.pl/francuski_materialy

powoli będę umieszczała wszystko co mam, proszę was o pomoc!
hej, bardzo chciałabym się przyłączyć i dodać trochę materiałów, ale nie mogę wejść na tę stronę, bo nie znam hasła! proszę o pomoc;)
Czy ten chomik jest wciąż aktualny??
Zna ktoś może hasło??
chyba nie... też poszukiwałem hasła.
dużo materiałów znajdziecie na: chomikuj.pl/JezykFrancuski
ktos zrobil sobie z tego biznes :)
Jesli szukasz materialow do nauki jezykow, to ja polecam http://chomikuj.pl/saleema ... Jest tam masa kursow, ksiazek, kursow audio do pobrania do nauki angielskiego, francuskiego, hiszpanskiego, niemieckiego, rosyjskiego, wloskiego, arabskiego, japonskiego i wielu innych, takich jak np. sanskryt, lacina, chinski. Wyszukalam w sieci i mi sie naprawde podoba, polecam. :)
Materialy do nauki sa tez na www.madamefrench.pl
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa