campus 2 czy 3?

Temat przeniesiony do archwium.
witam:)musze sie zdecydowac z jakiego podrecznika przygotowac sie do matury rozszerzonej i mam do wyboru campus 2 lub 3...mam A2 i ucze sie francuskiego od 5 lat a teraz bylam przez wakacje bylam we Francji wiec oceniam swoj poziom na powyzej sredniozaawansowany...Czy ktos sie moze orientuje jakie sa poziomy w tych ksiazkach zeby dobrze trafic?i czy wogole dobrze sie wam uczylo z tych podrecznikow??z gory dziekuje za wszelkie informacje;)
Hmmm... Najlepiej by bylo gdybys znalazla w ksiegarni obie ksiazki i sama sprawdzila, ktora Ci odpowiada, ale wedlug mnie spokojnie mozesz wybrac campus 3! Campus3 jest przeznaczony do nauki na poziomie B1 (ewentualnie koncowka ksiazki rowniez na poziomie B2), czyli wedlug statystyk srednio po 300 godzinach nauki, ale pamietaj, ze te 300 godzin to bardzo indywidualna kwestia ;-) Campus2 jest przeznaczona do nauki NA poziomie (nie PO poziomie) A2 i poczatek B1, czyli po 100 godzinach nauki francuskiego... Wybor nalezy do Ciebie, ale jesli zdajesz rozszerzony francuski na maturze, to 3 powinna byc w sam raz dla Ciebie! (2 to raczej na poziom podstawowy, a moze i nawet nie...). POWODZENIA.
Dzieki serdeczne za rady:)jutro jade do Katowic wiec mam nadzieje ze dokonam wlaciwego wyboru...porownam i sprawdze ktora jest odpowiednijesza..pozdrawiam..:)

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia