słownik LAROUSSE

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 90
| następna
no i oczywiście mój e-mail [email] ;)
Jeżeli byłoby to możliwe, to również proszę o przesłanie GR:-) [email] Bede bardzo wdzieczna. Merci d'avance:*
czy ja też mogę liczyć na przesłanie słowniczka? ;) mój adres: [email]
mogłabym tez otrzymać taki słownik? [email]
Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś mógłby mi przesłać słownik: [email]
witam!!!

czy i ja mogłabym się uśmiechnąć o słownik na maila? [email]
Wielkie dzięki!!!
jAKO STudent fil. rom odp ze NIE. Nie posiadam tej cegły ale spokojnie sobie radze posiadajac ilustrowanego laroussa francusko-francuskiego( co tam ze dla dzieci) i 2 słowniki pol-fra. Moze do pisania licencjata czy magisterki ( raczej na pewno do magisterki) sie przyda ale na 1 roku mozesz sobie spokojnie odpuscic wywalania 2oo zł w plecy czy tam 150 ze znizka studencka:_)
czy moglabym tez prosic o Roberta;) [email]
ja też bym bardzo prosił e-mail: [email]
ja też bym prosiła :) [email]
Ooo, a czy ja też mogłabym prosić? [email]
Z góry bardzo dziękuję :)
Czy ja tez moge prosić? [email] Z góry bardzo Ci dziękuję ;)
czy ktoś mogłby wysłać ten słownik na adres [email]
Z góry dziękuję
Czy ja również mogłabym dostać ten słownik? Z góry ogromnie dziękuję!
[email] Pozdrawiam!
Cześć :) czy mogę Cię prosić o przesłanie mi słownika Grand Robert?
[email]

z góry bardzo dziękuję!
Cześć :) czy mogę prosić o przesłanie mi słownika Grand Robert?
[email]

z góry bardzo dziękuję!

ps. jeżeli możewsz przesłać również te dodatkowe materiały byłabym baaaardzo wdzięczna :)

pozdrowienia
Laura
dołączam się do prośby o przesłanie słownika :)
[email]

bardzo bardzo dziękuję!
pozdrowienia
ojej! ja też poproszę! bardzo, bardzo!
[email]

z góry dziękuję! :)
"a materiały do test de connaisance du francais i delfa tez podesłać ?"

Hej mógłbym też poprosić?

Dziękuję bardzo ;>
Dla mnie LPR jest absolutnie 'indispensable'! Mam wersję na CD (bardzo wygodna), upolowaną w sieci za 80zł (oryginalna, z pudełkiem, w stanie menniczym!), więc przyzwoicie, uważam. Mam też 'papierowego' Larousse'a. Jest ok, ale LPR jest wg mnie dokładniejszy i...czytelniejszy? Ze słowników FRPL (i FRFR) mam kilka 'papierowych', ale najczęściej używam tych online. Z FRFR najlepszy i najsolidniejszy jest TLF. Dziwię się, że nikt o nim nie wspomniał... jest w wersji online : atilf.atilf.fr .Z FRPL fajny jest ten na Onecie, a jeszcze lepszy Lexilogos (bardziej FRFR) http://www.lexilogos.com/ Lexilogos w zasadzie odsyła do stron ze słownikami, ale wszystkie tam są 'sprawdzone'. Są tam i takie ze starofrancuskim i argot... I Lexi można cytować jako źródło w pracach magisterskich (przynajmniej na UW)...
A! Mam pytanie : Mój LPR od czasu do czasu 'prosi' o uruchomienie go z płyty. Czy GR też ntak ma czy to tylko mojego taka uroda? ;)
Z FRPL za najlepszy uważam http://dictionnaire.sensagent.com/bienvenue/fr-pl/
Na Lexilogos figuruje jako Alexandria. Może być też FRFR oraz w innych parach językowych. Bardzo go lubię :)
bura_kotka
ENEN to najlepszy jest wg mnie chyba Cambridge Advanced... Używam, polecam. Jest do tego CD, więc baaardzo wygodne rozwiązanie!:) Teraz to już chyba 3rd Edition wyszła. Ja mam 1st tylko na CD i 2nd 'paper'+ CD, i obydwie są bardzo ok. Tę pierwszą wersję mam z... Gazety Wyborczej:D, resztę kupiłam w Empiku. Nie wiem czy się uda (nie próbowałam), ale jak chcesz, to mogę spróbować Ci przesłać.
Salut! :)
Udało mi się ściągnąć i zainstalować le Petit Robert z tej strony ->

http://www.shareseeking.com/Petit-Robert-2010_597014.html

i wszystko pięknie chodzi :)

pozdrowienia
ja też bym prosiła [email] z góry dziękuję :)
bardzo proszę o przesłanie GR; [email]
a czy może znacie dobry [url= htttp://www.mtranslator.pl] słownik [/url] biznesowy z francuskiego?
szukam wszelkich meteriałow dotyczacych francuza. Może ktoś ma książki czy słownik do sprzedania a może macie fajne strony do nauki. POMÓZCIE. Dzięki WIELKIE. Moj mail [email]
SORRY złego maila podałam
[email]
DZIĘKI ZA POMOC
Wszystko co dotyczy języka francuskiego bardzo mi się przyda.
Ja również bardzo proszę o ten słownik i z góry dziękuje.
[email]
To ja też poproszę o ten słownik z góry dziękuje
[email]
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 90
| następna

« 

Studia językowe

 »

Życie, praca, nauka