Opis Filmu po francusku (obojętnie jaki)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Prosiłbym o opisanie jakiegoś filmu po francusku.
Minimum 10 zdań.
Z góry dzięki.
Nie odrabiamy tu zadań domowych. Napisz coś, to sprawdzimy.
Myślę, że mogłabym Ci pomóc i przy okazji proszę o pomoc innych. Jakiś czas temu napisałam opis filmu, jednak nie wiem, czy są w nim jakieś błędy. Prosiłabym o sprawdzenie.
Film nie jest francuski, ale akcja dzieje się we Francji i dwójka bohaterów jest narodowości francuskiej. Może Ci się przyda.

Une opinion de "Marzyciele"
Il y a peu de temps quand j'ai regardé le film „Marzyciele” que a été réalisé par Bartolini Bertolucci. Bertolucci dans son film a présenté l'histoire d'un Américain, Matthew, qui arrivait à Paris en temps de révolution en 1968. Il y a rencontré Theo et Isabelle – frère et soeur français. Les jeunes decident d'habiter ensemble dans la maison de parents de Theo et d'Isabelle. Ils deviennent amis vite. Ils mennent un jeu érotique avec eux. Ils explorent une limite jusq'ils pouvent s'approcher. Des événement politiques, l'histoire du cinéma et la musique de Janis Joplin et The Doors sont la base de ce film. J'ai trouvé ce film interessant et je le recommande à tout le monde:)
Miałby ktoś może opis jakiegoś artysty, sportowca, piosenkarza, piosenkarki po francusku?
Jezeli tak bardzo proszę o pomoc!
G.

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie