Książki z ćwiczeniami

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!

Poszukuję książek z ćwiczeniami z kluczem z języka i gramatyki francuskiej. Co moglibyście mi polecić? Nie interesują mnie podręczniki, repetytoria, gramatyki itp. tylko same ćwiczenia, jak np. Francuski w ćwiczeniach (isbn 978-83-61828-79-2), chociaż nie wiem czy ta akurat ma klucz. Stare pozycje niedostępne już w księgarniach też mogą być.

Pozdrawiam
http://www.francuski.ang.pl/forum/ogloszenia-sprzedamkupie/160951
Poczytaj moje inne wpisy. Czy klucz ma byc oddzielnie czy w jednym tomie razem z cw?
Dziękuję za odpowiedź. Wpisy poczytałem i poniżej zamieszczam listę (dla potomnych :), którą sobie na podstawie tych wpisów napisałem. Dopóki klucz istnienie nie ma to większego znaczenia czy będzie w tej samej książce czy osobno. A czy znasz jakieś zestawy ćwiczeń, które zostały przygotwane na polski rynek, jak wspomniany już przeze mnie "Francuski w ćwiczeniach"?

POZIOM POCZĄTKUJĄCY:
- Grammaire progressive français, niveau débutant : Cahier de 400 exercices (978-2[tel]X) + Grammaire progressive français, niveau débutant : Corrigés (2[tel])
- Grammaire expliquée du français (Exercices, débutant) (978-2[tel])
- Conjugaison : 450 nouveaux exercices, niveau débutant (978-2[tel])
- Vocabulaire progressif du français avec 250 exercices, niveau débutant (978-2[tel]) + Vocabulaire progressif du français avec 250 exercices, niveau débutant : Corrigés (978-2[tel])
- Vocabulaire expliqué du français : Exercices niveau débutant (978-2[tel])
- Vocabulaire 450 nouveaux exercices - Niveau debutant / Livre et corriges (978-3125298262)

POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY:
- Grammaire progressive du français (600 exercices, intermédiaire) (978-2[tel]) + Grammaire progressive du français Niveau intermédiaire : Corrigés (978-2[tel])
- Grammaire expliquée du français, niveau intermédiaire (exercices) (978-2[tel])
- Conjugaison niveau intermédiaire : 450 nouveaux exercices (978-2[tel])
- Vocabulaire progressif du Français avec 250 exercices. Niveau intermédiaire (978-2[tel]) + Vocabulaire progressif du français avec 250 exercices, niveau intermédiaire : Corrigés (978-2[tel])
- Vocabulaire expliqué du francais Niveau intermediaire : Exercices (978-2[tel])
- Vocabulaire (450 exercices, niveau intermédiaire) (978-2[tel])

POZIOM ZAAWANSOWANY:
- Grammaire progressive du français, niveau avancé : Cahier de 400 exercices (978-2[tel]) + Grammaire progressive du français, niveau avancé : Corrigés (978-2[tel])
- 450 exercices, niveau avancé, nouvelle édition (978-2[tel])
- Vocabulaire progressif du français: Niveau avancé (avec 250 exercises) (978-2[tel]) + Vocabulaire progressif du français, niveau avancé : Corrigés (978-2[tel])
Nie jestem na biezaco, ale dawno temu zostala wydana " Gramatyka jezyka francuskiego w cwiczeniach" - Platkow, Jaworowski. Klucz oczywiscie jest na koncu ksiazki. Powiem ze dosyc zaawansowana. Slownictwo takie ze siedzialam ze slownikiem.

Pamietaj ze trik z podrecznikami jest prosty. Zazwyczaj kazdy podrecznik ma druga czesc - dla nauczycieli. I tam sa odpowiedzi.
Dziękuję, zanotowałem sobie. Jeśli inni użytkownicy tego forum znają jeszcze jakieś inne ćwiczenia, to oczywiście bardzo proszę o dodawanie do tego spisu. Pozdrawiam!

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka