DELF A1, A2 gdzie sie uczyc?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej jak w temacie chciałabym na koniec tego roku szkolnego podejsc do egzaminu delf na poziomie A1 i A2. Czy jest to możliwe? Narazie moj francuski jest na bardzo slabym poziomie, praktycznie musiałaby byc to nauka od zera. Moj tata jest 'native speakerem ' wiec jak cos to moze mi we wszystkim pomóc, ale chodzi o to, ze nie wiem gdzie się zapisać. Musze sie w koncu nauczyc francuskiego, bo wstyd, że z rodziną nie moge się dogadac. Zalezy mi, żeby zdać oba te egzaminy po roku nauki, czy to w ogole jest możliwe? Prosze o pomoc, gdzie najlepiej zapisac się na język w Gdańsku.
Dziękuję i pozdrawiam :)
A po co Ci certyfikat A2? Przecież to Ci nic nie da, no chyba że satysfakcję, ale uwierz że i ta będzie o wiele większa przy B2 (czyt. matura rozszerzona). Jeśli masz ojca naitiv'a (zazdroszczę, zazdroszczę ...), materiały, a co najważniejsze CHĘCI, to w rok i do B1 dolecisz, ale musisz się starać. A2 to pół roku INTENSYWNEJ nauki.

Bonne chance !
A co do pytania, to ucz się w domu. Z podręcznika (np. Alter Ego) lub jakiegoś kursu (PONS'a) lub programu multimedialnego (Edgard) lub z fiszek (www.fiszki.pl) jest tyle opcji i z pomocą taty.
Dzięki :) kupiłam sobie książkę Alter Ego A1 mam zamiar ją przerobić, a pozniej reszte :) Mam nadzieje, ze mi się uda bez żadnego kursu, ale troche się obawiam o moją systematyczność. Teraz mam wakacje to siedze w domu i mam czas na nauke.

Jeżeli jednak znajdzie się ktoś z gdańska kto może mi doradzić, gdzie się zapisac na kurs to czekam :)

« 

Życie, praca, nauka

 »

Studia językowe