System nauki słówek

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich.

Czy korzystacie może z systemu nauki słówek dostępnego na stronie? Ja korzystam i regularnie i chciałabym zapytać, czy w zestawach, z których się uczycie też jest tyle błędów??
Ja uczę się, mniej więcej dwóch zestawów dziennie i muszę powiedzieć, że - niestety - błędy są nagminne: literówki, zły rodzajnik, brak akcentu, itd. Za każdym razem wysyłam wiadomość do autora zestawu, informując go, na czym polega błąd, ale to niewiele pomaga. Autorzy nie poprawiają tych błędów, a ja jestem zmuszona, żeby wyrzucić dane słowo (mimo że czasem są to naprawdę fajne i przydatne słówka, tyle że z błędami), bo nie chcę się uczyć niepoprawnej ortografii.

Dlatego chciałabym prosić wszystkich, którzy tworzą nowe zestawy (i udostępniają je publicznie!), sprawdźcie wcześniej dane słówko w słowniku, jeśli nie jesteście pewni pisowni i upewnijcie się, że nie zrobiliście literówek. W ten sposób nie zaszkodzicie ani sobie, ani innym użytkownikom. Nikt nie lubi się uczyć z błędami, tym bardziej, że takie błędy później trudno wykorzenić.

Tutaj mam jeszcze prośbę do redakcji serwisu, czy nie dałoby się odrobinę zmodyfikować systemu i pozwolić na edycję słówek w zestawie nie tylko ich autorom? Co o tym myślicie? Pozdrawiam wszystkich uczących się.