Płyta CD do Francuski RTL wyd Wagros

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś z Was ma płytę Audio CD do nowego wydania repetytorium tematyczno leksykalnego z francuskiego wyd Wagros autor Skoraszewski . I Czy mógł by ktoś dać tą płytkę na chomikuj albo inny portal gdzie można by było tą płytkę ściągnąć ?
Ah le piratage...
Znam taka stronkę, nazywa się księgarnia internetowa :3, doprawdy przyjazna strona, nie gryzie.
Nie przesadzaj Nikt przecież nie bedzię kupował kolejnego wydania książki po to tylko aby mieć płytę CD . Tak się składa ,ze mam oryginalne repetytorium z francuskiego starsze wydanie (Nie kserowane) ,ale nie mam ochoty wydawać kolejnych 30 złotych na nową wersje książki tylko dla płytki . Gdybym mogła kupić normalnie płytkę w księgarnii nie bawiłabym się w żadne proszenie na forum o płyte audio tylko zakpiłabym oryginalną . Po co piszesz nikomu nie potrzebny komentarz jesteśmy tu po to aby sobie wzajemnie pomagać a nie wyzywać sie od piratów ?
Książka chyba mało popularna, więc może się nie udać. Ja na przykład miałem nawet problem, żeby znaleźć płyty do superpopularnego podręcznika taxi, po tym jak moje mi zwinął jakiś uczeń kleptomaniak ;-)
A to wybacz, myślałam, że chcesz ściągnąć wszystko...
Hej, ja kiedyś miałam podobny problem. Radzę napisać do wydawnictwa z prośbą o taką płytę, ja kiedyś zadzwoniłam i wyslali mi samą płytkę za kilka zł. jakby co to ich stronka www.wagros.pl.
Pozdrawiam;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka