Podręczniki do francuskiego

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Z góry przepraszam administratora za dodanie tego samego tematu po raz drugi :D

Być może taki temat już pojawił się nie raz, jednak chciałabym uzyskać jakiś sensownych informacji od osób, które mają już styczność z językiem francuskim. Otóż chciałabym rozpocząć naukę języka francuskiego, jednak jeżeli o to chodzi jestem w tym kompletnie zielona. Kilka dni temu rozpoczęłam pracę z podręcznikiem "la noveau taxi1" i mam zarówno podręcznik jak i ćwiczenia. Brakuje mi jednak odpowiedzi, które byłyby mi bardzo przydatne do tego aby móc sprawdzać odpowiedzi, gdyż najzwyczajniej w świecie nie stać mnie na to aby brać lekcje a chciałabym się pouczyć go sama. W związku z tym bardzo proszę o pomoc gdyby ktoś miał odpowiedzi do tego podręcznika i ćwiczeń lub mógł mi polecić jakiś inny podręcznik z którym mogłabym pracować to byłabym bardzo wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam :)
Nie ma się raczej czego obawiać. O administratora tutaj trudno.

Co do tego podręcznika, to ze strony hachette można było kiedyś ściągnąć guide pédagogique. Nie wiem czy nadal można, a jeśli nie, to pewnie i tak krąży gdzieś w sieci, trzeba poszukać. To są głównie wskazówki dla nauczycieli, ale są tam też rozwiązania do ćwiczeń z podręcznika.
Voila!

http://www.hachettefle.com/adultes/pages/catalogue/fiche-livre/le-nouveau-taxi-1-guide-pedagogique-1555507.html