Zauważyliśmy, że masz włączony program do blokowania reklam.
Dzięki wyświetlanym reklamom możemy dostarczać Wam wszystkich materiałów za darmo. Zawsze staramy się, żeby były to materiały najwyższej jakości.
Prosimy, rozważ popieranie i wspomaganie naszej pracy poprzez odblokowanie wyświetlania reklam na naszej stronie. Dziękujemy.

Wakacyjne kursy językowe

Temat przeniesiony do archwium
Wybieram się na kurs językowy 3 tygodniowy ok 50 h w trzy tygodnie

http://www.voila.edu.pl/st/oferta/wakacyjneint
http://www.espacefrancais.pl/index.php/kursy/wakacyjne/

Czy jest sens iść na taki kurs? Czy ktoś, kto brał udział jest zadowolony?

Pozdrawiam
Ja zaczynałem naukę jęz. francuskiego w ten sposób, ale według mnie to działa na krótką metę. Na początku postęp jest bardzo duży, więc można sobie zaaplikować tak intensywną naukę. Natomiast na dalszych etapach, tj. tak do B2, to odradzam. Francuską gramatykę trzeba dobrze, na spokojnie przerobić i przetrawić. Od poziomu C1 można znów spróbować z takim kursem, ale raczej w formie konwersacji. Umysł ludzki przyswaja wiedzę znacznie lepiej w mniejszych dawkach w systematycznych odstępach czasu. Dużo na raz daje małe efekty. Co do samych szkół w Warszawie, muszę przyznać, że w L'Atelier de Francais mają dobre podejście do klienta. Pani Sandrine Jacques bardzo się stara, żeby kursy w tej szkole były dobre. Ja miałem styczność z Francuzami tam uczącymi i byłem zadowolony. Bardzo sensowne kursy.
edytowany przez WaylandTheSmith: 21 cze 2015