SPRZEDAM KSIĄŻKI DO NAUKI FRANCUSKIEGO

Temat przeniesiony do archwium.
Sprzedam:

1. Matura 2011 język francuski, poziom podstawowy, Wyd. Omega, +CD, str. 279, cena w księgarni 34,9zł, STAN: bardzo dobry, kilka stron wypełnionych ołówkiem, zadbana, CENA: 15zł

2. Francais repetytorium tematyczno-leksykalne, Wagros, str. 132, STAN: dobry, normalne ślady użytkowania., CENA: 8zł

3. Język francuski od A do Z, repetytorium, Piotr Wrzosek, str. 275, STAN: nieużywana, leżała na półce dość długi czas, CENA: 15zł

4. Komplet Zdam Maturę! Poziom podstawowy, egzamin ustny + egz. pisemny, Wyd. Nowela, STAN: kilka popisanych stron ołówkiem, książki bardzo zadbane, jak nowe, CENA: 25zł

5. Komplet podręcznik Tempo 1B + ćwiczenia Tempo 1, wyd. Didier, STAN: podr. ma naprawdę niewielkie ślady użytkowania, a ćwiczenia wypełnione w 10% ołówkiem, CENA: 20zł

6. Podręcznik Deja-vu cz.1, PWN, +CD, str. 127, STAN: normalne ślady użytkowania, książka w 20% uzupełniona ołówkiem, CENA: 10zł

7. Komplet Campus 2, CLE International, podr. + ćwicz., cena w księgarni podr. 54,9zł a ćw. 32,5zł, STAN: prawie jak nowe, książki użyte zaledwie kilka razy, CENA: 40zł

8. Testy do książki Campus 1, CLE International, cena w księgarni 49,9zł, STAN: połowa wypełniona ołówkiem, książka zadbana, CENA: 26zł

Kontakt: 21[tel]numer gg, 6[tel]nr tel. kom. - najlepiej proszę o sms, lub telefon po godz. 16
Sprzedam tanio, nowe:

* Profesor Pierre - Intensywny kurs (A1-B2), wyd. EDGARD (50 zł) oszczędzasz 70 zł
allegro.pl/francuski-profesor-pierre-intensywny-kurs-a1-b2-i181[tel].html

* LATITUDES 2 - przygotowuje do DELF-a A2/B1 (15 zł)
allegro.pl/francuski-latitudes-2-delf-a2-b1-nowe-i181[tel].html

Wszystko nowe, nieużywane.
Za 50 zł mogę też sprzedać mój cudowny komplet podręczników i ćwiczeń Déjà-vu.

A za 15 zł mogę załatwić nieużywane repetytorium wydawnictwa OMEGA z nagraniami MP3 i odpowiedziami - poziom podstawowy "MATURA 2010", gdzie cena detaliczna to 34 zł.

Mam też baaaardzo starą książkę "Les aventures de Huon de Bordeaux" - CUDO z 1921 - jeśli ktos się zainteresuje, wyślę zdjęcia - cena do negocjacji
Nikt nie chce tanio kupić Profesora Pierr'a - Intensywny kurs (A1-B2)?
Licytacja trwa, na razie tylko jedna oferta kupna.
allegro.pl/francuski-profesor-pierre-intensywny-kurs-a1-b2-i181[tel].html