sprzedam bezcenne pomoce do nauki języka francuskiego

Temat przeniesiony do archwium.
Sprzedam słowniki i inne pomoce do nauki języka francuskiego.

Będę Cię namawiać na kupno tych słowników, bo są niespotykane w Polsce i bardzo przydatne. Przez 20 lat obcowania z Francją i językiem francuskim jestem przekonana, że warto wzbogacić swoją bibliotekę o te pozycje słownikowe, do których z pewnością będziesz regularnie sięgać, czy to w życiu prywatnym, czy zawodowym.

Pozycje kupowane przeze mnie w antykwariatach i księgarniach we Francji.

1. Pluri Dictionnaire Larousse. Librairie Larousse 1977.
2. Dictionnaire des difficultes de la langue francaise. Librairie Larousse 1956.
3. Dictionnaire etymologique. Librairie Fernand Nathan 1937.
4. Dictionnaire semantique et syntaxique des verbes francais. PWN 1983
5. Dictionnaire des mots nouveaux. Librairie Hachette-Tchou 1971.
6. Dictionnaire du francais contemporain. Librairie Larousse 1966.
7. Dictionnaire de la prononciation francaise. Librairie J. Duculot S.A. 1968.
8. Dictionnaire des difficultes grammaticales et lexicologiques. Librairie Les Editions Baude
9. Dictionnaire des synonimes. Librairie Larousse 1936
10. Le bon usage. Grammaire francaise. Librairie Geuthner 1961
11. Petit Larousse illustre. Nouveau Dictionnaire Encyclopedique. Librairie Larousse 1912. Kupiony przeze mnie we Francji w antykwariacie, wartość ok. 120 Euro.
12. Nouveau Petit Larousse illustre. Dictionnaire Encyclopedique. Librairie Larousse 1940. Kupiony przeze mnie we Francji w antykwariacie, wartość ok. 100 Euro.
13. Harrap's Shorter French and English Dictionnary. George G. Harrap and Company Ltd. 1957
14. Dictionnaire moderne francais-anglais anglais-francais. Librairie Larousse 1960
15. Dictionnaire quillet de la langue francaise. 3-tomowy. Librairie Aristide Quillet 1959. Kupiony przeze mnie we Francji w antykwariacie, wartość rynkowa ok 120 Euro.
16. Unikat - 7-tomowy. Dictionnaire de la langue francaise. Librairie Gallimard / Hachette 1968. Kupiony przeze mnie we Francji w antykwariacie, wartość rynkowa ok 250 Euro.

Proszę o kontakt na [email] lub tel. 535440483

Na życzenie każdego wyślę oczywiście zdjęcia. Wszystkie słowniki to grube, ciężkie tomy, w bardzo dobrym i dobrym stanie.

« 

Ici on parle français