wspólny wyjazd i sposób na życie

Temat przeniesiony do archwium.
Nawiąże kontakt z osobą która wspólnie ze mną otworzy profesjonalny salonu pielęgnacji psów i kotów
Jest to dość dochodowa działalność usługowa która ma dość wąską konkurencje w stosunku do innych podmiotów gospodarczych praktycznie w każdym kraju unijnym.
Biznes powyższy nie wymaga dużych inwestycji kapitałowych więc można to zrobić niewielkim nakładem finansowym. Temat jest rozwojowy i wszystko zależy od kapitału zainwestowanego
Przy salonie groomerskim można prowadzić pokrewne zagadnienia np. hotel dla psów i wiele innych rzeczy w tym temacie, mógłbym także przysposobić do tej pracy kilka innych osób i wtedy otworzyć można byłoby siostrzane placówki w innych miastach w danym państwie
Jeśli posiadasz trochę gotówki na realizację tego założenia za granicą i chciałbyś wyjechać z tego kraju rozpocząć nowe spokojne życie to jest może to.
Wszelkie sprawy organizacyjne na terenia innego Państwa załatwię osobiście ponieważ mam pewne kontakty w kilku krajach z osobami które pomogą ewentualnie logistycznie w załatwianiu spraw urzędowo – meldunkowych oraz posiadam wszelkie dyplomy Groomerskie bez których nie ma możliwości otworzenia biznesu w tym zawodzie w niektórych krajach uniknych.
Jestem dyplomowanym Groomerem (psim fryzjerem) z wieloletnim doświadczeniem w tej branży.
W Polsce od wielu lat prowadziłem do niedawna dwa salony dla psów i kotów lecz patrząc na to realnie gratyfikacje finansowe prowadząc taką działalność w innym kraju Unijnym są niewspółmierne w stosunku do pracy w tym zawodzie w Polsce.
Dzięki moim umiejętnościom i doświadczeniu w prowadzeniu tego typu zakładów usługowych jestem w stanie zagwarantować zadowolenie każdego potencjalnego klienta co wiązałoby się z dość szybkim jak sądzę finansowym sukcesem już po kilku miesiącach wytężonej pracy.
Posiadam kompleksowe wyposażenie salonu meble, narzędzia i profesjonalne sprzęty niezbędne do wykonywania tego zawodu za które zabiorę ze sobą do danego Państwa w razie wyjazdu
Nie wymagam od potencjalnego wspólnika bezpośredniej pracy jako Groomer .
Od wspólnika oczekiwałbym zapewnienie powyższej gotówki na otworzenie tego biznesu a w późniejszym okresie zajmowaniem się pracą logistyczną tj ; , ogólnie w roli menagera
W Polsce czasy są nie pewne i wcześniej czy później nasze złodziejskie Państwo ograbi ze wszystkiego drobnych przedsiębiorców więc uważam że należy szukać spokojnego życia gdzie indziej. Pozdrawiam
Jarosław - Groomer z Płocka
Jeśli uważasz podobnie i interesują ciebie detale tego tematu pisz do mnie [email]