prośba o sprawdzenie listu:)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie! mam prośbę czy ktoś mógłby sprawdzić treść listu jaki mam wysłać francuzom ponieważ wyjeżdżam do pewnej rodziny jako fille au pair i musze im napisać dokładne dane kiedy bym do nich zawitała. niestety jakoś tak niepewnie się czuje we władaniu francuskim, mam nadzieje ze do wyjazdu zdolam jakos bardziej ugruntować swoją wiedze;) narazie musze liczyć na to że ktoś będzie mógł mi pomóc, za co z góry dziękuję.

Chers Madame et Monsieur ...,
Je m'excuse auprès de vous de je n'ai pas repondé de votre e -mail mais j'était très occupée par des devoirs dans mon école.
J'ai trouvé un avion à Paris à l'aeoport Charles de Gaulle, mais je ne sais pas si c'est une bonne solution..? Voulez vous écrire moi qu'est ce que vous pensez à cet proposition?

ARRIVéE le dimanche 5 Août

Kraków: 7H55
Charles de Gaulle: 10H10
PAris Montparnasse: 15H50
Dax: 20H03


et RETOUR le mardi 28 Août

Dax: 9:10
Pari Montparnasse: 13H45
Cgarles de Gaulle: 19H35
Kraków: 23H35

Je suis très contetnte que je passe le aout avec vous et votre famille. Pour moi c'est très importante de parler en francais car je voudrais passer le bac(z francuskiego).
Je pense que je (sprostam państwa oczekiwaniom i caly moj pobyt u was i praca bedzie udany).
Je sois nager et j'aime passer le temp à la piscine.(w kuchni równiez daje sobie rade wiec mysle ze z opieką nad dziećmi nie będę mieć problemów)
Mais vous pouvez ecrirai plus longuement à ce sujet.
amicalement
..


MAm nadzieje ze ktoś będzie mógl sprawdzić to w jak najszybszym czasie poneiważ musze to wyslac tym francuzom jeszcze w ten weekend. Z góry dziekuje:]
jedziesz na au pair, wiec jedziesz sie uczyc jezyka, wiec nie martw sie bledami , rodzince nawet to sie wyda dzwine, jesli twoj francuski bedzie perfekt, to po co jechac na au pair w takim razie?
twoj list jest zrozumialy i moim zdaniem mozesz go spoko tak wyslac,

no jesli sie uprzesz to ci poprawiam ponizej, ale powtarzam, ze jak rodzice widza super nieskazitelny jezyk to sie zastanawiaja :1: kto zamiast ciebie
pisal ten list i jaki w koncu jest twoj wklad w ten list
2. lub: skoro osoba o tak perfekt jezyku jedzie na au pair to cos nie tak z ambicjami...
nie chce sie wymadrzac; ale 2 razy bylam au pair i pomagalam rodzinkom potem szukac kolejnych au pair wiec cos o tym wiem...




Chers Madame et Monsieur ...,
Je m'excuse de ne pas avoir répondu avant sur votre mail mais j'étais très occuppée(on nous donne beaucoup de travail à l'école).


J'ai trouvé un vol pour Paris (l'aéroport Charles de Gaulle)
mais je ne sais pas si c'est une bonne solution..?
pourriez -vous me dire ce que vous pensez de cette solution? Merci
Je suis très contetnte de pouvoir passer le mois d'août dans votre famille.
Pour moi c'est très important de parler en francais car je voudrais passer le bac en français.
Je ferai de mon mieux pour que vous soyez contents de mon travail et moi de mon séjour.
Je sais nager et j'aime passer le temps à la piscine.
Je me débrouille pas mal dans la cuisine et je pense que je n'aurai pas de problèmes pour bien m'occupper de vous enfants.
Si vous avez des questions ou des choses à me dire, n'hésitez pas de m'écrire.
amicalement
mala rzecz, ktora przeoczylam: powinno byc:
jes suis très contente....
baaaaardzo dziękuję za pomoc! na prawde jestem wdzięczna ze mi pomogłaś:D i też troche mnie podbudowałaś, bo szczerze mówiąc to nie jestem jakoś tak na 100% przekonana ze dobrze ze jade jako au pair, wiem ze nie musze mowic perfekcyjnie ale obawiam sie ze mam jakas taka blokade jak mam mowic, bo wlasnie gramatyka i pisanie mi idzie jako tako ale z mowieniem jest ciezko, ale mam jeszcze 3 miesiace, moze na jakis oboz jezykowy wczesniej trafie to wszystko sie nadrobi;)
jeszcze raz ogromne dzieki! :)

« 

Szkoły językowe

 »

Nauka języka