Proszę o przetłumaczenie (w czasie imparfait)

Temat przeniesiony do archwium.
Do przetłumaczenia mam moje wspomnienie z dzieciństwa.
Z dzieciństwa pamiętam wiele rzeczy, jak bawiłam się z przyjaciółki w piaskownicy, jak chodziliśmy do przedszkola, ale najbardziej pamiętam jak razem z moją kuzynką Martą i moją siostrą Asią bawiłyśmy się w namiocie. Gdy moja kuzynka przychodziła do nas co sobotę na kilka godzin, zawsze budowałyśmy namiot. Przynosiłyśmy koce i krzesła i zaczynałyśmy budować. Trwało to długo i na resztę zabawy nie miałyśmy dużo czasu. Gdy skończyłyśmy konstruować namiot wkładałyśmy do niego poduszki i kołdrę, gasiłyśmy światło i udawałyśmy że jest noc. Czasem przynosiłyśmy sobie jakieś jedzenie i picie. Niestety po jakimś czasie przychodziła babcia Marty i musiała iść do domu. Bardzo lubiłam te zabawy. Szkoda ze nie jestem dzieckiem.

Bardzo proszę o tłumaczenie jak najszybciej ! Dziękuję
Juz pedzimy, rzucamy nasze zajecia i zabieramy sie za tlumaczenie. Czy wystarczy jak zostanie to przetlumaczone na 21, czy moze jeszcze bardziej sie pospieszyc?
jak byś nie widziała to prosze, nie rzadam niczego a to pytanie do osób które mają cas więc nie wiem czemu się irytujesz.

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka