Sprawdzenie tekstu.

Temat przeniesiony do archwium.
witam;) napisałam tekst , ale nie wiem czy dobrze to zrobiłam. proszę o sprawdzenie i poprawienie błędów. Z góry dziękuję.;)
to jest tekst po polsku:

Witajcie!
Za tydzień przyjeżdzacie do mojej miejscowości, więc kiedy przyjedziecie na lotniskodo katowic , weźcie taksówkę i pojedźcie do pawłowic pod adres( pawłowice,ul. Zjednoczenia 103). ja będę tam na was czekała. Wybraliśmy wam duże ładne i komfortowe mieszkanie. będziecie mieszkać na drugim piętrze. Jest tam sypialnia, 2 pokoje dla Bazylego i Julii, kuchnia, łazienka i salon. Tak będzie wyglądał pokój Julii : (tutaj bedzie obrazek pokoju)

Lista przedmiotów znajdujących się w pokoju Julii:
( tutaj będą wypisane meble , telewizor itd.)

a to moje tłumaczenie:

Salut!
Vous allez chez ma ville dans une semaine. Quand vous arrivez sur aeroport à Katowice, prendre un taxi et aller a Pawłowice aux rue Zjednoczenia 103. Je vais attendre. Nous avons choisir grande et confortable appartement. C'est au deuxième étage. Il y a un chambre à coucher, deux chambres pour Bazil et Julia, cuisine, salle de bain et salon. C'est chambre de Julia:

Dans cette chambre il y a:

Nous voyons sur un semaine
Cytat:
Salut!
Vous arrivez dans ma ville dans une semaine. Quand vous atterrissez à l’aeroport de Katowice, prenez un taxi et allez a Pawłowice, rue Zjednoczenia 103. Je vais attendre. Nous avons choisi grand et confortable appartement. C'est au deuxième étage. Il y a un chambre à coucher, deux chambres pour Bazil et Julia, cuisine, salle de bain et salon. C'est la chambre de Julia:

Dans cette chambre il y a:

Nous nous voyons sur un semaine.
edytowany przez przyczajony_tygrys: 11 lut 2012
dziękuje za pomoc.;)

Przepraszam, dopiero teraz zauwazylam, ze w ostatnim zdaniu powinno byc:
Nous nous voyons dans une semaine.
Sorry :(
nic się nie stało. jeszcze raz dziękuje.;)