Bardzo proszę o pomoc!

Temat przeniesiony do archwium.
Nie wiem, czy to jest dobrze przetlumaczone.. Proszę o sprawdzenie ii poprawienie w razie czego jak najprostszymi słowami, gdyż dopiero zaczynam naukę języka. Będę niezwykle wdzieczna! Praca potrzebna na "wczoraj" :),

Tekst po polsku: Uwielbiam wolny czas. Mogę spać spokojnie, nie myśląc o obowiązkach. Wyjezdzam bardzo rzadko, bo mam dwóch braci i organizowanie corocznych wyjazdów byłoby bardzo kosztowne, więc, rodzice pozwalają mi brać udział w wyjazdach organizowanych (koloniach) co trzy lata. Wybieram wtedy polskie góry, ponieważ zachwyca mnie tam panujący spokój. razem z przyjaciółmi jedziemy w lipcu na dwa tygodnie. Mieszkamy tam w specjalnych ośrodkach. przez ten czas chodzimy po chodzimy po górach, do museum, na basen i odpoczywamy na świeżym powietrzu. W tym roku jest moja kolej i wybiorę dla odmiany morze.

Tłumaczenie : , I love temps libre. Je puis tranquillement dormir sans penser à responsabilités. laissant très rarement, parce que je ai deux frères et l'organisation de voyages annuels serais très cher, doncalors je choisis les montagnes polonaises, parce impressionne moi y régnait la paix. avec des amis aller en Juillet pour deux semaines. Nous y vivons dans des centres spéciaux. par le temps que nous passons dans les montagnes, musées, piscine et un repos dans l'air frais. Cette année est mon tour et je vais opter pour une variété de la mer.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie