Zauważyliśmy, że masz włączony program do blokowania reklam.
Dzięki wyświetlanym reklamom możemy dostarczać Wam wszystkie materiały za darmo. Zawsze staramy się, żeby były to materiały najwyższej jakości.
Prosimy, rozważ popieranie i wspomaganie naszej pracy poprzez odblokowanie wyświetlania reklam na naszej stronie. Dziękujemy.

Sprawdzenie poprawności tłumaczenia

Temat przeniesiony do archwium
Potem jest taniec, nigdy nie chodziłem na żaden kurs, wszystkiego sam się uczyłem. W wolnych chwilach układam sobie kostke dla relaksu. 1:10min niezbyt imponująco. Ale zawsze coś.

Ensuite, il y a la danse, je ne suis jamais allé à un cours, tout ce qu'il apprenait. Dans son temps libre, il a mis lui-même des cubes pour la détente. 1:10min, pas très impressionnant. Mais il y a toujours quelque chose.
il a mis to czas przeszły
Potem jest taniec, nigdy nie chodziłem na żaden kurs, wszystkiego sam się uczyłem. W wolnych chwilach układam sobie kostke dla relaksu. 1:10min niezbyt imponująco. Ale zawsze coś.

Ensuite il y la danse, je ne suis jamais allé au cours, j'ai appris à dancer soi-mmêe. Dans mon temps libre je mets des cubes pour la détente. 1:10min, pas très impressionnant. C'est quand même quelque chose!
edytowany przez francuski-z-nagraniami: 17 maj 2017