Wycieczka do Marseille, poprawa - pomocy

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, proszę o pomoc w poprawie błędów. Pewnie będą to głupie błędy, jestem początkujący i myśle, że dla kogoś kto potrafi mi pomóc nie będzie to wielkie wyzwanie. Jest to list 'zaproszenie dla przyjaciela na wycieczke do Marsylii'
Po polsku: Drogi przyjacielu
Na wstępie chciałbym pozdrowić całą Twoją rodzine. Postanowiłem napisać do Ciebie list bo mam pewną propozycje wspólnej wycieczki. Otóż dnia 1 października zamierzam pojechać do Marsylii w celu zwiedzenia tego pięknego miasta na południu Francji. Jest to prawdziwa okazja - wycieczka jest bezpłatna. Teraz przedstawie Ci krótko plan podróży. O 6.00 rano wylot prywatnym samolotem z lotniska(Lublinek), koło 8 będziemy w Paryżu, a o 9 na miejscu. O 10 zwiedzimy Vieux Port. Następnie planuje zjeść w restauracji ' Chez Marius Et Fanny '. Gdy już pojemy musimy wsiąść na statek i dopłynąć do zamku IF. Planuje to na 14.30. Zleci nam do jakiejś 16 - więc gdy wrócimy musimy się spieszyć. Zwiedzimy jeszcze tylko bazylike Notre - Dame - de - la - Garde i największa atrakcja tego dnia - 19.00 Marsylia kontra Real Madryt na stadionie Vélodrome! Powrót planuje na 23? Jak widzisz plan jest bardzo ciekawy i liczę, że uda się nam razem pojechać. Odpisz szybko!
Pozdrawiam, "IMIĘ"

Francuskie:De le chemin l'ami
Je vouloir sur l'entrée saluer rodzine Ta entière. J'ai décidé Te écrire la lettre car j'ai certain propositions de l'excursion commune. Est - ce que je songe de jour 1 du octobre aller à la Marseille au but de visiter ce beau ville dans le sud la France. Il y a ce l'occasion vraie - l'excursion est gratuite. Maintenant przedstawie Te brièvement la ligne du voyage. À 6.00 matin le départ l'avion spécial avec l'aérodrome(Lublinek), nous serons à côté 8 au Paris, et à 9 sur la place. Nous allons visiter à 10 Vieux le Port. Il planifie ensuite manger au restaurant ' Chez Marius Et Fanny '. Quand déjà nous devons pojemy monter sur le navire et affluer au adent IF. Ce planifie sur 14.30. Il va nous charger à certain 16 - alors quand nous allons revenir nous devons empresser. Nous allons visiter encore seulement bazylike Notre - Dame - de - la - Garde et l'attraction la plus grand de ce jour - 19.00 la Marseille le contre Real la Madrid sur le stade Vélodrome! Le retour planifie sur 23? Comment tu vois la ligne il est beaucoup curieux et je compte, que il nous se réussit la fois aller. Transcris vite!
Je salue, " lePRÉNOM"

- A TERAZ PROSZE O DODANIE POPRAWIONE FRANCUSKIE(prosze się nie przejmować godzinami, stylem - zależy mi by zostały zachowane)

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa