Proszę o przetłumaczenie :*

Temat przeniesiony do archwium.
Czy jakaś dobra duszyczka mogłaby mi przetłumaczyć ten tekst?

L'été dernier, moi et mon ami, nous avons passé une semaine en Espagne. Un jour nous sommes allés nager et nous bronzer un au bord de la mer. Malheureusement notre voiture est tombée en panne. Pour la réparer, nous avons dû trouver un mécanicien. Nous avons trouvé un garage mais il s'est avéré que le mécanicien est allé à l'opéra. Alors nous sommes allés le chercher. Quand il est sorti, il s'est avéré que c'était l'oncle de mon ami. Il a réparé ma voiture, mais nous n'avons pas pu rester en Espagne parce que j'suis tombé malade. J'étais furieux! Nous sommes retournés en Pologne et j'ai passé le reste de mes vacances au lit à étudier le français.
Ostatniego lata ja i mój przyjaciel spedzilismy tydzień w Hiszpani. Pewnego dnia pojechaliśmy popływać i poopalać się nad morze. Niestety zespułsię nasz samochód. Aby go naprawić musieliśmy znaleźć mechanika. Znaleźliśmy warsztat, ale okazało się że mechanik pojechał do opery. Zatem poszliśmy po niego. Kiedy wyszedł okazało się, że to wujek mojego kolegi. Naprawił mój samochód, ale nie moglismy zostać juz dłużej w Hiszpani, bo rozchorowałem się. Byłem wkurzony! Wrócilismy do Polski i spędziłem reszte wakacji leżąc w łóżku i ucząc się francuskiego


POzdrawaiam
www.francuski.ovh.org
Bardzo Ci dziekuje :*:*:*
Bog ci w dzieciach wynagrodzi :D

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia