kto mi to przetłumaczy?

Temat przeniesiony do archwium.
J'ai eu de bonnes vacances cette annee. Avec mes amis nous sommes alles au bord de la mer. Nous avons passe 2 semaines dans le camp de scouts. C'etait magnifique. Je suis alle aussi a Varsovie. Ma soeur habite a Varsovie. Nous avons vu un film au cinema et puis nous avons joue au bowling. Pendant tous les 2 mois j'ai fait beaucoup de velo. J'aime bien le velo. En aout je suis alle au concert de mon ami. Je me suis rencontre aussi avec mes amis a la discotheque. Les derniers jours je n'ai fait rien de special. Je suis tres content de ces 2 mois de vacances mais je suis vraiment heureux de pouvoir rentrer enfin a l'ecole parce que j'adore mon lycee et tous les profs!
Miałem bardzo dobre/udane wakacje w tym roku. Razem z moimi przyjaciółmi byliśmy nad morzem. Spędziliśmy 2 tygodnie na campingu. To było wspaniałe. Byłem także w Warszawie. Moja siostra mieszka w Warszawie.Oglądaliśmy film w kinie i graliśmy w kręgle. Przez te dwa miesiące jeździłem dużo na rowerze. Bardzo lubię jeździć na rowerze. W sierpniu byłem na koncercie mojego przyjaciela. Spotkałem się również z moimi przyjaciółmi na dyskotece. W ostatnich dniach nie robiłem nic specjalnego. Jestem bardzo zadowolony z tych dwóch miesięcy wakacji i naprawdę szczęśliwy z tego, że w końcu wracam do szkoły, ponieważ uwielbiam moje liceum i wszystkich profesorów.
Bardzo dziękuje:)

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa