Bardzo proszę o pomoc :) Pilne ;)

Temat przeniesiony do archwium.
Taaaak... Znowu zadanie dotyczące opisania wakacji. Trochę już mam ale przydałoby się więcej. Bardzo proszę o przetłumaczenie polskich zdań, które bedą wstawione w tekście oraz poprawienie błędów:

J'ai passe mes vacances en Italie avec mes parents. (Była to wycieczka po całych Włoszech!). (Zwiedziłem wiele ciekawych zabytków.) Ce sejour a ete tres agreable. Il a fait tres beau. Le soleill a brille tout les temps. J'ai nage dans la mer et dans la piscine. J'ai bronze sur la plage. (Morze było cudowne!). (W te wakacje byłem również na obozie). J'ai jolie a tennis et j'ai fait un velo. (Poznałem tam wielu wspaniałych znajomych, z którymi nadal utrzymuje kontakt). (Jestem bardzo zadowolony z tegorocznych wakacji. Mam nadzieje, że przyszłe będą równie udane.)

To by było na tyle. Proszę nie zwracać uwagi na akcenty. A i gdyby miało to znaczenie, tekst będę zdawał w formie ustnej.

Pozdrawiam i z góry dziękuję!
a znasz taki czas jak "imparfait" dotyczacy opisow, bo widze tu wszedzie tylko Passé Composé?!

Je passais mes vacances en Italie avec mes parents.C'était une excursion à travers d'Italie. Je visitais plusieurs monuments interessants. Ce sejour
étais tres agreable. Il faitais tres beau. Le soleill brillait tout le
temps.

Sorry, że tylko tyle ale padam z nóg. Mam nadzieje, że ktoś Ci to dokończy. Pozdrawiam.
Spodziewałem się takiej odpowiedzi. Tzn. jeśli chodzi o Imparfait. Jednakże moja nauczycielka francuskiego kazała nam to ułożyć używając TYLKO czasu PC. Nie wiem dlaczego tak, ale bardzo prosze o przetłumaczenie tych zdań :)
Zgadzam się z poprzedniczką... Zdania, które są w nawiasach rzeczywiście mogą być w passe compose, ale jeśli piszesz np. Było ładnie to już to musi być w imparfait.
Tak tak... Z tym to też się zgadzam :D Użyje w tym zdaniu Imparfait :) Tylko jeszcze raz bardzo prosze... Czy mógłby ktoś przetłumaczyć mi resztę tych zdań?
Przepraszam za posta pod postem, ale naprawdę BARDZO mi zależy żeby mieć to przetłumaczone na jutro. Chociażby 3 ostatnie zdania. Mam nadzieję że jeszcze nie śpicie. Pozdrawiam i błagam o przetłumaczenie :)
zaczął się wrzesień...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Programy do nauki języków