proszę o preztłumaczenie - moje miasto - pilne

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo proszę o jak najszybsze przetłumaczenie tego dla mnie ^^ Byłbym naprawdę wielce zobowiązany:

Mieszkam w Lidzbarku Warmińskim. Lidzbark jest moim rodzinnym miastem w którym mieszkam od urodzenia. Jest małym miastem ale bardzo ciekawym. Posiada bowiem ciekawe zabytki - na przykład zamek lidzbarski. W mieście są trzy kiościoły oraz kilka szkół. Nieopodal znajduje się piękny las a przez samo miasto przepływa kilka mniejszych rzek. Lidzbark posiada także wiele innych interesujących miejsc, które chętnie odwiedzają turyści jak i mieszkańcy. Ciesze się że mieszkam w Lidzbarku.

Proszę... błagam.... potrzebne mi to jest "na wczoraj" - chlip :(
J'habite a Lidzbark Warminski. Lidzbark c'est ma ville natale (j'y habite depuis ma naissance). C'est une ville petite mais tres interresante. Elle possede les monuments tres importants, par exemple le chateau de Lidzbark. Dans la ville il y a trois eglises et quelques ecoles. Pas loin de la ville se trouve un foret magnifique, par Lidzbark passent quelqes petits fleuves. Lidzbark possede aussi quelques lieux interessants qui sont visites par les touristes aussi que par les habitants. Je suis content d'habiter a Lidzbark.
(przepraszam ze bez akcentow)
une forêt
qui sont visités aussi bien par les touristes que les (habitants)locaux

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia