Prośba o przetłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich

Bardzo prosze o przetlumaczenie ponizszego tekstu dotyczacego sposobu gry na stronie z grami internetowymi prizee (tekst jest o grze jardin secret) a slowa bubz oznaczaja walute wygranych na tej stronie
Z gory dziekuje i pozdrawiam


bonjour,
tout d'abord il faut :-etre membre du club prizee.
-avoir jardin secret en jeu.
-et les 2 parties que prizee offre chaque jour en etant membre du club prizee.

il faut a chaque fois jouer que le 1er niveau et ne pas fair les autres niveaux donc niveau 2 ...
En faisant cela vous gagnerer jusqu'a 0.80 bubz car vous ete membre du club prizee et donc les gains sont doubler donc ces pour cela que vous pouver gagner jusqu'a 0.80 bubz par jour en jouant les 2 parties quotidiennes offerte par prizee a jardin secret en ne jouant que le 1er niveau!!

Voila ma petite astuce que j'ai dévoilé smile
Dite moi se que vous en penser ensuite.
A więc może ja spróbuję:

dzień dobry,
Na początku trzeba: Być członkiem klubu prizee
-mieć grę "jardin secret", o której jest mowa
-oraz 2 części [części? partie?], które prizee oferuje każdego dnia, jeśli się jest członkiem klubu prizee

Za każdym razem, trzeba zacząć grę od 1 poziomu, nie robić innych poziomów, a więc poziomu 2...
Robiąc to, możesz wygrać aż do 0.80 bubz, ponieważ jesteś członkiem klubu prizee i z tego powodu stawki są podwojone, stąd możesz wygrać aż do 0.80 bubz każdego dnia grając 2 partie oferowane codziennie przez prizee w "jardin secret", nie grając na innym poziomie, jak tylko na 1!

Oto moja mała sztuczka, którą odkryłem [nie wiem o co chodzi z tym "smile" - może o uśmiech?:P]
Powiedź mi potem, co o tym sądzisz.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie