pomoze ktos?

Temat przeniesiony do archwium.
przetlumaczy mi to ktos, chociaż tak ogólny sens, nie musi być zdanie po zdaniu. dzięki wielkie. :

Mon nom est M...., je travailles pour une companie de location d'automobiles. Premièrement, je voudrais vous dire que cette voiture était une de nos voitures de location. L'ancien propriétaire était incapable d'effectuer ses paiements alors notre firme à repris possession de la voiture. Maintenant nous désirons la vendre afin de récupérer le reste de l'argent. Le prix est final et ne comprend aucun frais cachés ou dettes envers notre companie.

La voiture à été vérifiée par un mécanicien professionnel et il a été établi que l'état de la voiture est excellent.
- Aucun accident ou défauts sur la carrosserie.
- Kilométrage certifié.
- Présentement la voiture est enregistrée en France.

Notre companie offre 30 000 km garantie et vous offre aussi la posibilité de faire inspecter la voiture par le mécanicien de votre choix, su vous découvrez que la voiture ne correcpond pas à la description vous pouvez la refuser sans aucune pénalité.

Si vous etes interesse par l'annonce repondez moi sur mon e mail pour en discuter.

Merci
Mam na imię M.... Pracuję dla firmy wynajmującej pojazdy. PO pierwsze chciałbym Panu powiedziec, ze ten samochod byl naszym samochodem do wynajecia. Stary wlasciciel byl niezdolny do zapłacenia swoich płatności więc nasza firma ponownie odzyskała samochód. Teraz pragnęlibyśmy sprzedac aby odzyskac resztę pieniędzy. Cena jest ostateczna i nie rozumiemy/obejmujemy(nie jestem pewna?) żadnych ukrytych kosztów lub długów względem naszej firmy.

Samochód był sprawdzany przez profesjonalnego mechanika i stan samochodu był określony jako wspaniały.
-Żadnych wypadków czy szkód/ rys na karoserii,
- Kilometraż poświadczony,
- Obecnie samochód jest zarejestrowany we Francji

Nasza firma oferuje 30 000 km gwarancji, a także możliwośc dokonania przeglądu samochodu przez mechanika, którego Pan wybierze, jeśli Pan uzna że samochód nie odpowiada opisowi, może Pan go nie przyjąc bez żadnej kary.

Jeśli jest PAn zainteresowany ogłoszeniem proszę odpisac na mój e-mail, żeby o tym podyskutowac.

Dziękuję




Mniej więcej tak to wygląda, mam nadzieję, że pomogłam, za ewentualne błędy przepraszam :)
Nazywam się M...., pracuję dla firmy wynajmującej samochody. Po pierwsze, chciałbym powiedzieć, że ten samochód to jeden z naszych samochodów na wynajem.
Poprzedni właściciel nie był w stanie uregulować swoich płatności więc nasza firma przejęła samochód na własność. Teraz chcielibyśmy go sprzedać żeby odzyskać resztę pieniędzy. Cena jest ostateczna i i zawiera żadnych kosztów ukrytych bądź długów ciążących na naszej firmie.
Samochód został sprawdzony przez zawodowego mechanika i ten ustalił, że stan samochodu jest doskonały.
- żadnego wypadku ani uszkodzeń karoserii
- przebieg gwarantowany (chyba chodzi o to , że zgodny ze stanem licznika)
- obecnie samochód jest zarejestrowany we Francji
Nasza firma oferuje 30 000 km gwarancji i oferuje możliwość sprawdzenia samochodu przez mechanika wybranego przez Pana, jeśli odkryje Pan, że samochód nie odpowiada opisowi, może pan zrezygnować, bez jakichkolwiek kar umownych. aucune pénalité.
Jeśli po tej informacji ,jest Pan zainteresowany, proszę mi odpowiedzieć na mój adres mailowy, żeby przedyskutować tę sprawę
Si vous etes interesse par l'annonce repondez moi sur mon e mail pour en discuter.

Dziękuję
dzięki wielkie. jesteście niesamowici.

« 

Studia językowe