pomoc:)

Temat przeniesiony do archwium.
witam mam prośbę o pomoc mam do napisana rozprawkę na temat "vivre en solo ou à deux? w ogóle nie wiem jak można to zacząć proszę o pomoc w zaczęciu nie chodzi mi o coś długiego o zaledwie 2 3 zdania :) prosz i z góry dziękuje
Ja samemu zawsze mam problem jak zaczac. Temat wskazuje na rozprawke, wiec bedzie trzeba sie tak do tego zabrac. Mozesz zaczac w ten sposob, ze obecnie jest tendecja do zycia solo, napisac czemu i jedzisz rozwiniecie :)


Przyznam ze niezly temat :)
Pomyśl co wolisz, żyć solo czy we 2? Z francuskim Ci nie pomogę, bo dopiero raczkuję, ale napiszę po polsku. Może np.: Starą prawdą jest, że homo sapiens jest "zwierzęciem stadnym". Do życia i szczęścia potrzebuje drugiego człowieka. Coś w tym stylu...
Można by dodać coś na zasadzie opinii psychologów, wyniki badań psychologicznych. Na francuskich stronach jest tego za pewne sporo. Może przykłady jak zachowują się osoby mieszkające samotnie? Jak wygląda ich życie zwłaszcza na starość?

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam. :)

Pozdrawiam.
Dziękuje wam za pomoc chodziło mi właśnie o to zawsze mam problem z zaczęciem nawet po polsku, później już jakoś łatwiej idzie:)

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie