My space proszę o przetłumaczenie info o profilu

Temat przeniesiony do archwium.
Witam :)
Ostatnio pewien chłopak wysłał mi wiadomość na myspace ale po francusku, a ja niestety nie znam tego języka. Proszę o pomoc ;) Przy jednym zdjęciu napisane było to: "moi é mon meilleure pote" a przy drugim to: "moi é lilou jlador cet fille ^^"

A to ma napisane na profilu :
O mnie:
un simple mec ki aime s'eclaté découvrir de nouveau truc faire la féte ouvert a tt é ki aimerai faire de nouvelle rencontre ^^

Fajnie byłoby poznać:
d gens sympa é ki s'avent s'eclaté!!

Z góry dziękuję za pomoc ;))
moi é mon meilleure pote" - ja i mój najlepszy kumpel
moi é lilou jlador cet fille ^^" - ja i lilu uwielbiam tą dziewczynę


O mnie:
un simple mec ki aime s'eclaté découvrir de nouveau truc faire la féte ouvert a tt é ki aimerai faire de nouvelle rencontre ^^
zwykły facet, który lubi dobrze się bawić odkrywać nowe rzeczy urządzać imprezy otwarte dla wszystkich (tt - nie jestem pewna ale to chyba skrót od tout) spotykać nowych ludzi.
Fajnie byłoby poznać:
d gens sympa é ki s'avent s'eclaté!! Sympatycznych ludzi, którzy potrafią dobrze się bawić.
minimalnie inaczej tu jest:
faire la féte - zabawi(a)c sie
ouvert a tt - otwarty na wszystko
[nie ma tam o imprezach otwartych dla wszystkich]
A faktycznie! byłoby fête ouverte. Takie zgadywanki nie najlepiej mi wychodzą :( Pozdrawiam i wielkie dzięki za korektę.
Ale jak byś przetłumaczyła całe zdanie, skoro wcześniej jest w nim s'éclater? Konkretnie chodzi o zwrot faire la fête. Przecież ten zwrot oznacza też urządzanie imprez?
Un simple mec qui aime s'eclater, découvrir de nouveau truc, faire la féte, ouvert à tout, et qui aimerait faire de nouvelle rencontre .

Zwykły facet, który lubi cieszyć się(bawić się), odkrywać nowe rzeczy, imprezować, otwarty na wszystko, i który lubi zawierać nowe znajomości.
O! To będzie dobre tłumaczenie. Podoba mi się i zaczynam rozumieć.

Mon dico explique: "faire la fête" - mener une vie de plaisir et de désordre.

Merci, j'ai appris quelque chose de nouveau.
Dzięki
jestem pod wrażeniem waszej znajomości francuskiego :) gdzie sie go nauczyliście? ;p
Temat przeniesiony do archwium.