włąsciwie na co je liczę? ech...

Temat przeniesiony do archwium.
montmartre jest zabytkową gminą francuską. -(Montmartre est une ancienne commune francaise.)
znjduje się na wzgórzu o tej samej nazwie.(il est de la butte à le meme nom: montemartre))
na tym wzgórzu znajduje się Moulin rouge i basiliue du Sacre-coeur. (Dans une de la butte est moulin rouge et sacre-coeur.).
?? przejdzie?
Z takim "GRZECZNYM" podejściem na pewno znajdzie się ktoś, kto zechce Ci pomóc... Powodzenia! Tak a propos to słów grzecznościowych uczą w przedszkolu...
denerwuję się, gdy mam docznienia z ludzmi którzy krytykują innych chodz sami własnych wad nie zauważają.
znjduje się na wzgórzu o tej samej nazwie.(il est de la butte à le meme nom: montemartre))

Montmartre est situé sur la colline qui porte le même nom.

na tym wzgórzu znajduje się Moulin rouge i basiliue du Sacre-coeur. (Dans une de la butte est moulin rouge et sacre-coeur.).
?? przejdzie?

Sur cette colline, il y a Moulin Rouge et la basilique Sacré-Coeur.

Dominika, nie lubię owijać w bawełnę. Zapisz się dziewczyno na korki bo do matury kompletnie osiwiejesz. Bon courage!
Sur cette colline, il y a LE Moulin Rouge et la Basilique Sacré-Coeur.
Montmartre est une ancienne commune française qui ce trouve sur la butte "Montmartre"
Sur même endroit il y a Le Moulin Rouge et La Basilique Sacre-cœur.

przejdzie i twoje i moje ale nie twierdze ze jest idealne a zlosliwymi uwagami sie nei przejmuj tylko ucz sie pilnie jak ja hehe:))
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Życie, praca, nauka