List formalny

Temat przeniesiony do archwium.
Mam ogrooooomną prośbę do osób które znają francuskim nawet na poziomie podstawowym. Ja z tego języka jestem noga, nie wiem nie wchodzi mi chociaż się uczę. Mam do napisania list formalny. Francuski dla mnie to ciemna magia, już chyba byłoby łatwiej mi to napisać po chińsku... Więc, czy mógłby mi ktoś napisać to:
Masz możliwość uzyskania na II semestr drugiego roku studiów na uniwersytecie francuskim w ramach programu Socrates-erasmus. Piszesz list motywacyjny(podanie) w języku polskim i francuskim do komisji kwalifikacyjnej, która skieruje cię następnie na właściwy uniwersytet we Francji. List ma liczyć 120-150 słów (pamiętaj o nagłówku i formule końcowej)
W liście tym:
-podasz swoje dane,
- poinformujesz na jakim wydziale studiujesz i o co się ubiegasz,
0 sprecyzujesz jaki rodzaj studiów cię interesuje i dlaczego właśnie we Francji,
-podasz jak studia te mogą wpłynąć na twoje ksztalcenie i przyszłą karierę.

Prosiłabym, jeżeli już jakiś odważny się zgłosi do podjęcia tego zadania, żeby jakoś ujął to w prosty nieskomplikowany sposób i jednocześnie napisał mi co w tym liście jest zamieszczone xD

Z góry mocno dziękuję.
Ah zapomnialam powiedziec, to jest na jutro wiec mozna by tak bylo hm... teraz XD?

« 

Brak wkładu własnego