tłumacz

Temat przeniesiony do archwium.
Podczas wakacji jedni ludzie wyjeżdżają na wczasy, inni odpoczywają w domu. Ja podzieliłem los tych drugich ze względu na to, że rok szkolny był nadzwyczaj wyczerpujący. Mimo tego, że nie podróżowałem miło spędziłem tegoroczne wakacje. Letni czas mijał mi na czytaniu książek, meilowaniu, słuchaniu muzyki, jednodniowych wypadów nad wodę. Dzięki przyjacielom poznałem wiele wspaniałych osób.Niestety chwile beztroski dobiegły końca. Wypoczęty, z pogodą ducha wracam do szkoły. Z rozkoszą budzę cudowne wspomnienia. Już teraz nie mogę się doczekać kolejnych wakacji i czekających na mnie niespodzianek.


Pendant les vacances de certaines personnes partent en vacances, d'autres se reposent à la maison. J'ai partagé le sort de ce dernier au motif que l'année scolaire était très complet. Malgré le fait que voyager, c'est pas gentil pour les vacances d'été dépensés. L'heure d'été me passait par la lecture de livres, meilowaniu, écouter de la musique, les excursions d'une journée à l'eau. Merci przyjacielom rencontré de nombreux moments merveilleux de osób.Niestety insouciante fini. Reposé, la sérénité d'un retour aux études. Avec plaisir, je me réveille des souvenirs merveilleux. En ce moment je ne peux pas attendre pour les prochaines vacances et de surprises m'attendent.


może mi ktoś zrobić ten tekst w czasie imparfait bardzo prosze

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa