proszę o pomoc!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!! mam do napisania list po francusku. Ja niestety jestem cienka z tego przedmiotu. ;/;/ Poniżej napisałam ten list po polsku i bardzo proszę aby ktoś mi go przetłumaczył na j. francuski.... Z góry dziękuje za pomoc.

Droga Patrice,
Bardzo się cieszę, że napisałaś do mnie. Z miłą chęcią przedstawię Ci informacje na temat systemu edukacyjnego w POlsce. W całym kraju mamy 6 bardzo dobrych uczelni językowych z podstawą: j. angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego. Według mnie najlepsza dla Ingrid była by Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu. Szkoła ta prowadzi kurs przygotowawczy którego program obejmuje: sluchanie ze zrouzmieniem, konwersacje i gramatyke. Koszt kursu to 675 zł. po odbytym kursie Ingrid musi zarejestrować sie na stronie internetowej szkoły: www.wsf.edu.pl i wypełnić formularz.Nastepnie po odpowiedzi uczelni wysyla swoje dokumenty, po czym czeka na telefon od szkoły o przyjęciu. Roczne czesne za studia wynosi 5,500 zł, a wpisowe 395 zł. We Wrocławiu nie będzie problemu z nalezieniem pracy dla Ingrid. MOja koleżanka z miła chęcią zatrudni ją jako opiekunkę.
Mam nadzieję , że pomogłam wam tymi informacjami i mam nadzieje ze Ingrid zdecyduje sie na uczelnie w Polsce.
Pozdrawiam,

Clair



Tu starałam sie coś wymysleć ale pewnie jest zle wiec prosze o poprawke:

Patrice Road,
Je suis très heureux que vous m'avez écrit. Avec grand plaisir nous vous présentons des informations sur le système éducatif en Pologne. Dans tout le pays, nous avons 6 très bonne base de l'enseignement des langues: anglais, allemand, français et espagnol. A mon avis le meilleur pour que Ingrid a été l'école philologique à Wroclaw. Cette école cours préparatoire, qui dirige le programme comprennent: l'écoute de la zrouzmieniem, conversation et grammaire. Le coût du cours est de 675 zł. Bien sûr Ingrid odbytym après doivent s'inscrire sur le site internet de l'école: formularz.Nastepnie www.wsf.edu.pl et remplissez la réponse de l'université envoie vos documents et puis l'attente d'un appel téléphonique de l'école de l'acceptation. Frais de scolarité annuels sont 5.500 zl et acheter 395 zł. Wroclaw ne sera pas un problème avec le travail nalezieniem pour Ingrid. Mon ami avec un plaisir bien de l'employer en tant que baby-sitter.
J'espère que cette information vous a aidé et j'espère que Ingrid décide dans les universités en Pologne.



Yours

Clair

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie