potrzebuję tłumaczenia pilnie!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam pilnie potrzebuję tłumaczenia zdań na francuski. Nie uczę się tego przedmiotu a jest to dla mnie bardzo ważne bo jestem organizatorem przedstawienia ... Jeśli by ktoś pomógł to z góry dzięki!
;) pytania :
Jak się nazywasz? Kim jesteś? Gdzie mieszkasz? Jaka jest twoja narodowość? Czy jesteś mężatką? Co lubisz robić? Gdzie lubisz chodzić? Jakie filmy lubisz oglądać? Jakie książki lubisz czytać?
odpowiedzi : Nazywam się Angela. Urodziłam się 01.02.1966. Jestem Angielką, ale mieszkam w Warszawie. Jestem dziennikarką, pisarką i tłumaczką. Umiem mówić po angielski, niemiecku, hiszpańsku i włosku. Znam wszystkie państwa w Europie, Nie jestem mężatką. Nie mam dzieci. Nie pracuję, nic nie robię. Mam jednego brata i jedną siostrę. Uwielbiamy razem chodzić do parku, jeździć w góry, jeździć na nartach, rowerem oraz grać w tenisa. Często razem śpiewamy; ja gram na pianinie, moja siostra na gitarze, a mój brat zna wiele piosenek. Brat i siostra często chodzą na koncerty i do teatru, ja wolę oglądać telewizję, słuchać muzyki, lub czytać książki. Nie lubię koncertów, ale uwielbiam ciszę i przyrodę. Jestem optymistką, nie jestem ani nerwowa ani smutna. Jestem szczęśliwa.
masakra...

 »

Życie, praca, nauka