Duzo tekstu do przetlumaczenia na francuski, prosze o pomoc.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, tak wiec zaczne cala historie od poczatku :)
Mieszkam w holandii, mam zadanie na francuski zeby w grupce 3 osobowej zrobic gazetke reklamowa dla miasta Meppel ;) Wybralismy kilka rzeczy i kazdy z nas ma cos przetlumaczyc, nie chce tego robic za pomoca google translate dlatego prosze Was o pomoc w przetlumaczeniu tekstu:


Znajdujacy sie w Meppel wiatrak "de veert" zostal zbudowany w 1807 roku. W kazda sobote po poludniu wiatrak jest otwarty od 13.[tel].00. Zawsze mozna tam cos ciekawego zobaczyc.

"wilhelminapark" jest polozony niedaleko stacji meppel. Park zostal zaprojektowany w 1914 roku przezLeonard Springer i jest najstarszym parkiem w Meppel. Dobre miejsce na odrobine relaksu i odpoczynku.

W Meppel mozesz rozniez zobaczyc "drukkerijmuseum", a tam cala historia o tym jak kiedys drukowalo sie gazety i inne pisma.


_____________________________________________________________________

Naprawde prosze o pomoc to dla mnie wazne. Mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto bedzie mogl mi pomoc, bede bardzo wdzieczna. Wiem ze to trudny tekst dlatego sama sobie z nim nie poradze, moj francuski jest naprawde na bardzo niskim poziomie. :) Z gory dziekuje! :)
Meppel. Le moulin 'de veert' construit en 1807 qui offre des choses d'intéressantes. Ouvert le samedi 13.00-17.00.
Le parc 'wilhelminapark' situé pas loin de la gare de Meppel. Le plus vieux parc à Meppel, construit par Leonard Springer en 1914. La bonne place pour reposer et se décontracter.
Meppel offre aussi le musée 'drukkerijmuseum' avec son histoire d'imprimé de journaux et de magasines.
Nie jestem na 100% pewna, czy nie ma bykow, ale zawsze to cos :) Pozdrawiam


Tak sobie mysle, ze bedzie
La bonne place pour se reposer et se décontracter. /se reposer a nie reposer/
Meppel offre aussi le musée 'drukkerijmuseum' avec son histoire de l'imprimerie des journaux et des magasines.
;)
Jejku, naprawde bardzo bardzo bardzo dziekuje :**** pozdrawiam :)

« 

Brak wkładu własnego

 »

Nauka języka