Pomoc na ostatniej prostej...

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć,

nie wiem, czy to odpowiednie miejsce, ale w sumie nic nie stracę, jeśli tu napisze.. Moja krótka historia:

Jestem na 3-cim roku studiów językowych, co do których trochę się pomyliłam... To nie jest to, czym chcę się zajmować. Koniecznie jednak muszę obronić licencjat, ponieważ po pierwsze za daleko zaszłam, żeby teraz to zaprzepaścić (za pół roku kończę), a poza tym mam teraz możliwość kontynuowania studiów (magisterki) na innej, wymarzonej od dawna uczelni. Jedynym warunkiem przyjęcia mnie do niej jest ukończenie studiów Igo stopnia, a właśnie jestem w trakcie.

Dość dużą i kłopotliwą drogą na przeszkodzie są braki we francuskim. Co jakiś czas muszę oddać kilka tłumaczeń, ćwiczeń, tekstów, zadań, a nie za bardzo sobie z tym radzę i mam też mało czasu... Proszę o pomoc kogoś z was, kto już radzi sobie z francuskim.

W zamian mogę sporo zaoferować. Jestem instruktorką fitness, trenerem personalnym, ilustratorką, mam sporo hobby w którym się sprawdzam. Mogę ułożyć plany treningowe, dietetyczne, coś narysować/ namalować/ pomóc w angielskim...

Jeśli był(a)byś w stanie mi pomóc,
odezwij się w wiadomości prywatnej.

Dzięki z góry!
J.

Pomóż mi przez te kilka miesięcy z francuskim, a na pewno się dogadamy!
edytowany przez klimekone: 12 sty 2015

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia