CV po Francusku!! Pomocy!!

Temat przeniesiony do archwium.
Mam napisać na PP (podstawy przedsiębiorczości), CV, ma być między innymi po francusku. Korzystałem z różnych źródeł, ale boję sie, ze i tak narobiłem byków. Prosze o sprawdzenie i porpawę błędów, będe bardzo wdzięczny!!

Mark Adams

12, rue Warny, 48300 Nysa,

ne le 26 novembre 1970 a Opole celibataire.

Eleve chez le lycee 1985 a 1988


Eleve chez les etudes de droit 1988 a 1993


Je’ai stage a banque de 1993-1995


Juriste le firme ’IMPEL’ de 1995-1999
Voyages aux Etats-Unis et au Japan pour IMPEL.

De 1999 a 2003 le juriste chez monsieur Miszczak


A la recherché d’un emploi de juriste, en Pologne

Langues; anglais, allemand
pomocy!!! :-/
>Mark Adams
>
>12, rue Warny, 48300 Nysa,
>
>ne le 26 novembre 1970 a Opole celibataire.

Né le 26/11/1970 ŕ Opole (En Pologne ?).
Célibataire.

>Eleve chez le lycee 1985 a 1988
>

1985-1988 : Lycéen (ale gdzie ? jaka szkola ? i jaki Bac ?)

>Eleve chez les etudes de droit 1988 a 1993

1988-1993 : Etudiant en droit ŕ (gdzie ? jaki fakultet ? i jaki diplom ?)

>
>Je'ai stage a banque de 1993-1995

1993-1995 : Stagiaire dans la banque (jaki bank ?) ŕ (gdzie ?)

>
>Juriste le firme 'IMPEL' de 1995-1999

1995-1999 : Juriste dans la firme IMPEL (gdzie ?)

>Voyages aux Etats-Unis et au Japan pour IMPEL.

Déplacements professionnels aux Etats-Unis et au Japon pour la société IMPEL.

>De 1999 a 2003 le juriste chez monsieur Miszczak
>

1999-2003 : Juriste chez M. Miszczak

>A la recherché d'un emploi de juriste, en Pologne

recherche

>Langues; anglais, allemand

** Langues : anglais (which level ?), allemand (wie gern ?)

Dans ton CV, tu dois mettre beaucoup plus d'informations !!

Pa.
Kolego, ton Cv est à revoir !!!!!
Tak nie gra w ogole
Napisz mi fo [email] z CV word
Ale napisz o sobie
czesc jesli chcesz to ja mam bardzo dobrze zrobione cv po francusku bo to byla nasza praca domowa
czesc jesli chcesz to ja mam bardzo dobrze zrobione cv po francusku bo to byla nasza praca domowa
czesc jesli chcesz to ja mam bardzo dobrze zrobione cv po francusku bo to byla nasza praca domowa
napisz mi swoj adres poczty(e-mail) to ci przesle gotowe moj adres to [email]
czesc przeczytałam twój komentarz na stronie http://www.francuski.ang.pl. bardzo bym potrzebowała twojej pomocy.czy masz jeszcze swoje francuskie CV.i czy mogłabys mi je przyslac???bardzo prosze.jak najszybciej.
POtshebuje dobre cv - nie za bardzo skomplikowane - to praca domowa... [email] Z goory dziekuje zyczliwym!!!
Bardzo prosze o wyslanie tego dobrefo CV na [email] jesli miałabys może życiorys to bardzo byłabym wdzięczna pozdro :)
czesc
Podobno masz całiem niezle cv po francusku, byłabym bardzo wdzieczna gdybys przeslal mi je na adres [email] Dzieki!!!!
cze potrzebuję cv po francusku w trybie natychmiastowym. Jeśli to nie problem proszę o przesłanie na [email] z góry dzięki :-)
hej...a czy ja bym tez mogla liczyc na to dobre cv? ... porzebuje na zad domowe :D [email] ... z gory bardzo dziekuje :-)
Bardzo prosze o pomoc w napisaniu CV i listu motywacyjnego :(

Gdyby znalazla sie jakas dobra dusza z chwilka czasu...prosze o kontakt...bardzo prosze

[email]
Ja mam pytanie małe co do CV:rnrnco oznaczają rubryki DIVERS i FORMATION?rnrnU mnie w słowniku pierwsze oznacza coś w rodzaju różnorodności, a w drugim przypadku kształtowanie, więc nie wiem czy to oznacza zainteresowania i wykształcenie??? Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu proszę.rnrnrnpozdrawiam
formation-"wyksztalcenie" (nie tylko szkoly, ale takze wszelkie dodatkowe kursy itd)
divers-"inne/rozne"(jesli stoi samo na koncu CV, to mozesz sobie tam wpisac swoje zainteresowania i jakies komentarze)

pozdrwiam
Wielkie dzięki!
ja też bardzo prosze o przesłanie cv na maila bo niestety nie potrafie zrobić:(a ma może jeszcze ktoś list motywacyjny??
Temat przeniesiony do archwium.