Jak napisać duże ç (c z ogonkiem)?

Temat przeniesiony do archwium.
Jak w tytule wpisu. Jak to zrobić NIE W WORDZIE, przy pomocy 'Wstaw symbol' albo z tablicy znaków. Chodzi mi o to, gdzie na francuskiej klawiaturze jest ten znak? Mam zainstalowana francuską klawiaturę i chcę napisać np. 'ça va' na początku zdania. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
No właśnie chyba nie da się tego zrobić,ja też mam francuską klawiaturę i wiem jak napisać małe ç,ale nie duże.Masz dwa sposoby: albo użyć tablicy znaków,albo tak wykombinowac zdanie aby to ç nie było na początku,tylko gdześ w środku.No to miłego kombinowania!
Nie mam pojecia, gdzie na francuskiej klawiaturze jest ten znak, poniewaz zawsze korzystam z polskiej - jakos nie moge sie przestawic ;-) W kazdym razie Ç uzyskasz kombinacja klawiszy lewy alt+0199 (z klawiatury numerycznej przy wlaczonym NumLock, wybierane po kolei). Pozdrawiam
No właśnie próbowałam tej twojej kombinacji,nic mi nie wyszło!!Jest metoda sprawdzona???czy usłyszana????
Sprawdzona, w ten sposob wstawialam ten znak do posta. Nie wyskakuje Ci kompletnie nic, czy tez jakis inny znak?
Sprobuj jeszcze kombinacji alt+128 (wlasnie znalazlam) - u mnie dziala.
Link: http://members.tripod.com/~french4/acc.htm (uwaga, daje po oczach ;-))

Jezeli sie nie uda, sprobuj z kombinacjami np. alt+0233 i alt+0238 (powinno wyjsc é i î - przynajmniej na moim systemie nie sprawiaja najmniejszych problemow). Jak nic zupelnie nie wyskakuje (bo zawsze moze wyskoczyc nie ten znak, ktorego potrzebujemy) to znaczy, ze cos zle robisz.
Dzięki wszystkim za odpowiedzi :) Faktycznie, kombinacja Alt + 128 z klawiatury numerycznej działa. Ale ciekawe, jak to robią Francuzi - to znaczy jak piszą np. typowe zdanko ‘Ça va?’. Czy też muszą używać tego skrótu klawiszowego?
Nie wnikam. Dla mnie ta ich klawiatura jest na tyle pokopana, ze juz znam wszytskie skroty na pamiec ;-) Troche upierdliwe, ale grunt, ze dziala...
Temat przeniesiony do archwium.