pomoc w przetłumaczeniu listu z francuskiego

Temat przeniesiony do archwium.
hej czy ktos mi pomoze w przetłumaczenui list z francuskiego?mam to zadanko na jutro!!!próboawałam je sam przetłumaczyc ale mi nie wyszło:(Bardzo prosze o pomoc!!

BRADZO CIE PRZEPRASZAM ZE TAK DŁUGO NIE PISAŁAM ALE NIE MIAŁAM CZASU PONIEWAZ MAM DUZO NAUKI PRZED MATURĄ.
NIE WIEM CZY WIESZ ZE GRAM W SZKOLNYM ZESPOLE KOSZYKAREK.OSIAGNELISMY JUZ WIELE ZWYCIESTW.JEST BARDZO FAJNIE.DUZO SIE NAUCZYŁAM NA TRENIGACH.
MASZ POZDROWIENIA OD RODZICÓW U NICH WSZYSTKO W PORZADKU.NA DRUGI MIESIAC WYBIERAJA SIE NA TYDZIEN DO GRECJI.WIESZ ZE UWIELBIAJA PODRÓŻOWAC.
MOJ BRAT JEST CHYBA NAJUKOCHANSZY Z CALEJ ROSZINY PONIEWAZ ZAWSZE MI POMOZE GDY POTRZEBUJE POMOCY I ZABIERA MNIE NA ROZNE IMPREZY.
MUSZE JUZ KONCZYC W NASTEPNYM LISCIE PRZESLE CI ZDJECIE CAŁEJ MOJEJ RODZINKI.

>>>Z GORY WIELKIE DZIEKI
POMOCY!!!!PILNE!!!!!BARDZO PROSZE O POMOC!!!!
OK, troche moge pomoc.

Je voudrais te pardonner pour ne pas avoir ecrit mais je n'ai pas eu le temps parce que maintenant j'ai beaucoup de choses a apprendre avant mon baccalaureat. Je ne crois pas si tu le saches, mais je joue au basket-ball dans une equipe sportive qui fonctionne dans notre ecole. Nous avons deja remporte bien des victoires. J'ai beaucoup appris pendant les entrainements.
Mes parents te saluent, ils vont tres bien. Dans un mois ils partont pour la Grece. Tu sais qu'ils adorent voyager.
Mon frere est le plus mignon de toute notre famille. Quand j'ai besoin d'aide je peux toujours compter sur lui. Je dois quitter. Je t'enverrai la photo de toute notre famille dans une lettre suivante.
ale nastepnym razem troche sie sama wysil, dzis mialam troche czasu wiec pomoglam.
aaa, zrobilam blad,
powinno byc ils partent
je voudrais te pardonner= chcialabym ci wybaczyc


Je voudrais m'excuser de pas avoir écrit pendant longtemps
Temat przeniesiony do archwium.