pomocy przetłumaczcie moją historyjkę!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
witam mam małą wielką prośbę potrzebuje przetłumaczyć moją historyjkę by nauczyć jej się opowiadać po francusku i zdać na ocenę w szkole
:
We wtorek wieczorem postanowiłam pojechać na dyskotekę do warszawy. Spakowałam najbardziej potrzebne mi rzeczy i zaprosi.łam przyjaciółkę aby wybrała się ze mną. Podróż zapowiadała się bardzo ciekawie. Zabrałyśmy ze sobą sporo gotówki aby móc pozwolić sobie na szaleństwo. Postanowiłyśmy pojechać ociągiem gdyż to najszybszy sposób transportu. Pociąg wyjeżdźał o godz. 18 ze stacji PKP . Zdążyłyśmy bez problemu biorąc taxi. Podróż pociągiem przebiegała w bardzo wesołej atmosferze, gdyż poznaliśmy innych ludzi również jadących do warszawy . Gdy znalazłyśmy się na miejscu postanowiłyśmy odwiedzić jej rodzinę i poprosić o pozwolenie na nocleg u nich po imprezie. Udało się bezproblemowo. Poszłyśmy do klubu ,,Piramida" i bawiłyśmy się całą noc przy świetnej muzyce. Po imprezie poszłyśmy do jej rodziny i wstałyśmy dopiero o godz. 14 by spakować się i wrócić do domu . Podróż powrotna była bardzo spokojna gdyż byłyśmy zmęczone. Nigdy nie zapomnimy tak wspaniałej podróży jaką we dwie odbyłyśmy . Było naprawde warto!!!!!



wiem że troszke dużo tego ale mam nadzieje że się ktoś zlituje i pomoże mi ....... z góry dziękuje i czekam na szybką pomoc
voila un petit fragment de ton ton histoire..."ce mardi soir je me suis decidee a aller a la discotheque a varsovie.j'ai invite mon amie a m'accompagner pendant cette excursion.nous avons eu sur nous beacoup d'argent afin de pouvoir nous amuser bien.pour etre le plus vite possible a varsovie nous avons pris le train qui partait a 18 heures.heureusement nous sommes arrivees a l'heure a la gare....a teraz dopisz chociaż fragment... na pewno ktoś sprawdzi albo ja albo ktoś inny....bonne chance