jedno zdanie-co znaczy???PROSZĘ

Temat przeniesiony do archwium.
"Je t'aime plus que tout le monde"
to znaczy: kocham cie bardziej niz wszystko, wszystkich
dzięki serdeczne, bo ktoś mi to przetłumaczył "kochan cie bardziej niż cały świat"- tak też można?
nie, tlumaczenie; ktore ci podano, jest niepoprawne. rzeczywiscie, dosllownie, znaczy to wlasnie "caly swiat", ale tak sie tego raczej nie tlumaczy...
dziękuję Ci jeszcze raz bardzo za pomoc:))) miłego weekendu życzę, pozdrawiam:*
aż strach pomyśleć, co by było, gdyby chłopak był finem.....
może nauka języka, w jakim mówi ukochany pozwoliłaby na ominięcie konieczności publicznego tłumaczenia intymnych wiadomości?
wiesz nauka arabskiego nie jest łatwa, bo mój chłopak jest Tunezyjczykiem a nie Francuzem. Całe szczęście są tu życzliwe duszyczki które mi zawsze pomagają w tłumaczeniu wiadomości po francusku, bo po po arabsku nie wiedziałabym gdzie szukać pomocy. A to że publicznie, to nie wcale nie przeszkadza, niech cały swiat wie jak sie kochamy!!! :)
pozdrawiam:)
językiem urzędowym Tunezji oprócz arabskiego jest wciąż francuski :) a czy nie sądzisz, że facet jest dobra motywacją do nauki języka?
Hejki, czy jestes we Francji ? Chciałabym pogadac z tobą prywatnie,moze bysmy mailem się wymienily ?
hej jestem we Francji i prawie zawsze na gg wiec mozemy pogadac
jasne, moje [gg]
oczywiście że tak, zabieram się za francuski, ale na żaden kurs mnie nie stać, więc na początek internet mi pomaga. Jesteś z Torunia??ja też:)
aha- tylko że ja nie jestem we Francji.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Nauka języka