Moi amie

Temat przeniesiony do archwium.
Kto może przetłumaczyć mi tekst " dlaczego dobrze jest miec przyjaciela"? z góry thx. odp. pa

A mon avis c'est ters bon d'avoir un ami intime.
Quand nous avons cette persone, nous pouvons parler avec elle de beaucoup de sujets.
Elle peut nous comprendre et nous aider en cas de besoin.
Nous passons nos vacances et tout le temps libre avec notre ami.
Je pense que un ami veritable est comme frere ou soeur.
J'ai une amie. Elle s'appelle Caroline. Elle est comme moi. Nous nous zeremblons.Nous avons le meme gait, nous ecoutons de la meme musique etc.
Quand je ne me sens pas bien elle est a cote do moi.
C'est ters important d'avoir une personne qui sera avec nous malgre tout.
Nous devons avoir soin de notre amitie et le soigner parce que nous pouvons l'abimer et elle est tres importante, c'est la confiance et la franchise.
wiesz, tekscik nie jest trudny, prosimy o proby samodzielnego tlumaczenia, przynajmniej czesci zadania...
Moi zdaniem bardzo dobrze jest mieć przyjaciela.Kiedy mamy taką osobę możemy z nią porozmawiać na wiele tematów. Ona może nas zrozumiec i pomóc nam w razie potrzeby.Spędzamy wakacje i cały nasz wolny czas z naszymi przyjaciółmi. Myślę,że prawdziwy przyjaciel jest jak brat lub siostra.Ja mam jedną przyjaciółkę ma na imie Karolina. Jest taka jak ja.Jestesmy bardzo podobne.Mamy taki sam gust, słuchamy takiej samej muzyki.Kiedy źle się czuje ona jest obok mnie.To bardzo ważne, mieć osobę która bedzie z nami mimo wszystko. Musimy troszczyć się o naszą przyjaźń ponieważ możemy ją zniszczyć a ona jest bardzo ważna, to zaufanie i szczerość....?
To ostatnie zdanie to chyba coś jest nie tak bo nie ma trochę sensu.

« 

Pomoc językowa

 »

Życie, praca, nauka