list - kto pomoże ?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, Potrzebuje pomocy z Waszej strony,chciałabym abyście pomogli mi napisać list.Potrzebuje go na jutro rano,więc byłabym wdzięczna gdyby znalazł sie ktoś kto napisałby mi go jeszcze dziś.A tu podaje treść zadania :

Otrzymałeś list od właściciela kawiarni we Francji,w której masz pracować podczas wakacji.Napisz odpowiedź w formie listu,w której :
-poinformujesz kiedy kończysz rok szkolny
-poinformujesz od kiedy możesz zacząć prace
-poinformujesz jakie prace możesz wykonywać, a jakich nie potrafisz robić (np. obsługa kasy fiskalnej)
-zapytaj o czas pracy i mozliwość dysponowania dniami wolnymi
-zaakceptuj propozycje zamieszkania w domku właściciela kawiarni oraz podziękuj za możliwość podjęcia pracy.

Jak co to podaje mój nr [gg] , Dzięki
jak napiszesz list po polsku to Ci moge go przetlumaczyc. Nie mam gadugadu
No dobrze :) A więc :

Madame,

Rok szkolny ukończe 28 kwietnia i wtedy moge podjąć prace.Mogę sprzątać,zmywać naczynia,obsługiwac klientów,ale nie umiem obsługiwac kasy fiskalnej.Chciałabym wiedzieć kiedy bym pracowała i ile godzin oraz czy bede mieć wolne dni i kiedy.
Jestem chętna zamieszkać w domku zaproponowanym przez panią.
Z góry dziękuje za podjęcie przeze mnie pracy/za przyjecie mnie do pracy.
Z poważaniem
XYZ
Madame
Je suis très interressée par votre petite annonce. Je termine l'année scolaire le 28 avril 2006 et je serai alors disponible de suite. JE peux servir les clients, faire la vaisselle, le ménage mais je ne me suis jamais servie d'une caisse.
J'aimerais avoir un peu plus de détails concernant mes obligations (jours de travail, le nombre d'heures, la rémunération, les jours de congé).
Je serai également interressée par la maison que vous proposez.

En vous remerciant par avance et en restant à votre disposition pour de plus amples renseignements, je vous prie de croire Madame en mes sentiments les meilleurs.
Neta
Dziękuje Ci Bardzo :) :* gratuluje takich zdolności , bo to nie łatwy język :)

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa