rekrutacja w Profi Lingua

Temat przeniesiony do archwium.
Hej:)
Mam takie pytanko, czy moze ktoś z Was chcial być kiedyś lektorem w Profi Lingua i zdawal tam test jezykowy? Bo ja mam własnie taki test dzisiaj i chcialabym sie zorientować co mnie tam czeka. Moze to glupie pytanie, bo przecież przekonam się sama, tyle ze ktoś mi kiedys powiedzial ze jest on wyjatkowo trudny...wiec moze przydalyby mi sie jakies wskazowki od Was wczesniej dzieki za kazda odpowiedz pozdrawiam Asia
PROFI LINGUA - czy ktoś może ocenić lektorów francuskiego w tej szkole....?
hejka,

ja zdawałam test ale do innej szkoły językowej ale przypuszczam ze one wszystkie bedą na jednej zasadzie;)

ja po teście byłam kompletnie zdołowana, zwątpiłam w moje umiejetności i znajomośc francuskiego, a byłam wtedu swieżo po licencjacie. na teście były taakie rzeczy ze az mi szczena opadła, np rozkład zdania ( czyli kochane drzewka), same pytania o wyjątki, skróty np czy par exemple to p.ex czy p. ex ??? i duzo pytań związanych z słownicwem potocznym, z idiomami itd. nie było nic klasycznego z gramatyki, był to test na tzw wyczucie językowe i duzo mi pomógł mój wyjazd do Francji bo tam sie nauczyłam potocznego słownictwa a nie w Koledżu.

tak jak pisąłam po teście byłam kompletnie załamana, ale po kilku dniach dostałam telefon i propozycję pracy w tej szkole jako lektor, gdzie obecnie pracuję juz prawie rok;)

i tak teraz mysle z perspektywy czasu ze ten test był specjalnie taki dziwny zeby ludzie go nie napisali bezbłędnie bo tak to cięzko byłoby kogo kolwiek wybrać;)

zycze Ci powodzenia i nie stresuj sie jesli bedą beznadziejne pytania;)

a po tescie mozesz podzielić sie wrażeniami///
o kurczaki! teraz popatrzyłam na datę i chyba jednak pytanko juz nieaktualne:)

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa