pomocy!bajka!

Temat przeniesiony do archwium.
Mam wielką prośbę, czy ktoś mógłby mi napisać krótką bajeczkę po francusku? na strone A5:) krótka i prostym językiem:) ucze sie pół roku w szkole, a pani kazała nam cos takiego zrobic i nie wiem jak sie do tego zabrać. Mój mail to [email] z góry dziękuję za pomoc
Jak mnie tacy ludziw denerwują !! Wrrr... Ile razy było przerabiane, że prac domowych się tu NIE ODRABIA, za to z tego co widzę, ludzie bardzo chętnie pomagają, poprawiają błędy, co się bardzo przydaje. Może sama byś coś wymyśliła ?? A nie żerujesz na innych :[ To co że uczysz się pół roku, skoro nauczycielka wam to zadała to powinniscie umieć to napisać, lepiej gorzej, ale jakoś i SAMEMU !!
PzDr :/
a poza tym ten wpis juz tu byl, wiec nie pomoze zakladanie nowych wpisow...

poszukaj na necie jakiejs bajki
Skoro uczysz sie pol roku, to troche zbyt skomplikowane, ale moze sie przydac na przyszlosc ;)

http://www.ni.schule.de/~pohl/unterricht/frz/contes/
"Mam wielką prośbę, czy ktoś mógłby mi napisać krótką bajeczkę po francusku? na strone A5:) krótka i prostym językiem:) ucze sie pół roku w szkole, a pani kazała nam cos takiego zrobic i nie wiem jak sie do tego zabrać. Mój mail to [email] z góry dziękuję za pomoc"

nie chce ci dokuczac, ale takie wypracowanko to kazdego bedzie kosztowalo duzo czasu,co innego popr awic kilka zdan czy przetlumaczyc pojedyncze rzeczy a co innego bajke wymyslac...
no chyba ze ktos takie juz gdzies ma, wtedy moze ..
hej, a moze napisz do crepique? :)
:)
Dokładnie... jak to było? CREPIQUE POMAGA WSZYTSKIM .. ? Tak ?
Zignoruje te komentarze bo nie mam ochoty sie znowu z wami klocic...polacy:)
Po pierwsze "polacy" się pisze "Polacy", a po drugie ignoruj sobie co chcesz. Takie jest moje prywatne zdanie, że nie powinno się za kogoś odwalać całej roboty. Pomagać a i owszem...
A później taki X czy Y nie będzie umiał zdania sklecić =/
Co do wielkich i malych literek w slowie "P/polacy" polecam moj post pt: "polacy-pisani mala litera". Bardzo dobrze ze masz swoje zdanie:) Bardzo mnie to cieszy, naprawde:) widze ze spoleczenstwo dorasta... :):):):) Tylko po co te komentarze pod moim adresem??? Co??? Denerwujace jak sie nie chce komus pomoc a pozniej znajduje sie jednak ktos, kto z checia to zobi?? To sie nazywa "gul skacze". Nie odrabiasz zadan, to swietnie, nie musisz, nikt Ci nie karze, nikt Ci nie zabrania, nikt Ci nie robi zbedym uwag..
TO I TY TEGO NIE ROB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Info takze do monsieur "marl":)
Mnie nie denerwuje Twoje zachowanie tylko po prostu dziwi... Całe odwalenie za kogoś robi nic nie pomoże...
Ale Ty też również możesz robić co chcesz, nikt Ci tego nie zabroni. I wcale mi żaden gul nie skacze, bo nie mam takowego .
Nie przejmuj się nimi, Crepique. Jesteś pięknym Człowiekiem i szkoda, że wyjechałaś.
Dziekuje:)
http://www.chez.com/contedefee/ :D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa