Wakacje - opis (prosze o sprawdzenie)

Temat przeniesiony do archwium.
Od dwóch godzin próbuję napisać pracę o wakacjach idzie mi to z wielkiem trudem. Narazie mam tyle i chciałabym żeby ktoś mi powiedział czy tak może być i poprawił błędy zwłaszcza akcenty bo mam z tym czasem problem zapominam gdzie i jakie powinny być. Uczę się krótko tego języka a mam wymagającą nauczycielkę :( Spodziewam się że jest wiele błędów :/

Oto moje wypociny :

Du 1 au 20 juillet je suis allee en vacances à la mer. Le matin je promené sur la plage. L'après midi je prendréle soleil. Le soir regardé le lever du soleil. Je admiré le coucher et le lever du sleil avec mes amis. J'ai été à Gdynia ( tu chce napisać że wybrałam się na rejs statkiem ale nie bardzo umiem jak ktoś może mi pomóc to napisać )

Jeśli dało by się sprawidzić na dziś :) byłabym wdzięczna
Du 1 au 20 juillet je suis allée en vacances à la mer, à Gdynia. Le matin
je ME promenAIS à la plage. L'après midi je prenAIS le soleil (choć wg mnie lepiej jest JE ME BRONZAIS) Le soir je regardAIS le lever du soleil. J'admirAIS le coucher et le lever du soleil avec mes amis.
Dziękuje bardzo :* praca miała być w passé compose więc myślałam że odmiana jest dobrze :/ miało być kilka słów więc nie będe się więcej męczyć tym bardziej ze pisze również prace na niemiecki :) mam nadzieje że francuski stanie sie dla mnie łatwiejszy :) Dziękuje bardzo :]
...:| wg mnie tu powinno się użyć imparfait,ale skoro to ma być w passe compose to będzie troche inaczej:

Du 1 au 20 juillet je suis allée en vacances à la mer, à Gdynia. Le matin
je me suis promenée à la plage. L'après midi j'ai pris le soleil (choć wg mnie lepiej jest Je me suis bronzée) Le soir j'ai regardé le lever du soleil. J'ai admiré le coucher et le lever du soleil avec mes amis.
Muszę się przyłożyć do francuskiego :] Wielkie dzięki naprawdę sprawia mi trudności gramatyka francuska :/ Dziękuje Ci bardzo
Le soir j'ai regardé le lever du soleil??? naprawdę muszę się wybrac do Gdyni... ;p
de rien:)pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa