Kilka zdań do sprawdzenia- bardzo proszę to ważne

Temat przeniesiony do archwium.
Po francusku:
Hier he me suis levé à 9 heures.Je suis allé de brains et je me suis lave mon dents.Ensuite je me suis baigner et je suis revenu mon chambre.J'ai mis un jean, un top violet et des baskets. J'ai tire vêtement avec mon armoire et j'ai commence je suis s'habillé. Je me suis peigné et j'ai faire make-up.Aprés je suis alle se promener mon chiens.Je suis revenu à 11 heures et j'ai commencé étudié.à 14 heures nous sommes allé au mon grand-mère sur le dinner.
Je suis revenue à 18 heures et j'ai lu en livre.
Enfin je me suis reposé de music, j'ai pris une douche et je me suis couche au lit.JE me suis endormi à 22 heures.

Po polsku:
Wczoraj wstałam o 9.Poszłam do łazienki i umyłam zęby.Następnie wykąpałam się i wróciłam do swojego pokoju.Wyciągnęłam ubrania z szafy i ubrałam się w dzinsy i fioletowy top i adidasy.Uczesałam się i zrobiłam makijaż. Nastęnie wyszłam z psami na spacer.Wróciłam o 11 i zaczęłam się uczyć. O 14 poszliśmy do mojej babci na obiad.Wróciliśmy o 18,a ja zaczęłam czytać książkę.Na koniec zrelaksowałąm sięprzy muzyce,wzięłam prysznic i położyłam się do łóżka.ZAsnęłam o 22.
Sprawdź na "Proszę o przetłumaczenie", tam wpisałam poprawną wersję :)